Facebook

Як правильно вибрати систему відеоспостереження?

 
Використання камер для відеоспостереження за об'єктами стало широко використовуватися ще в п'ятдесяті роки. Це дозволило поліцейським контролювати дорожній трафік і підтримувати порядок в громадських місцях. Так як перші використовувані для цього камери були оснащені функцією запису інформації, то за подіями, що відбуваються мали б постійно стежити оператори.
 

Як вибрати систему відеоспостереження?

 
У сімдесятих роках, з появою відеокасет, камери стали використовуватися і на торгових об'єктах, в офісах, на виробництвах. Це дозволило фіксувати на плівку все, що відбувається і допомагало вирішувати спірні і конфліктні ситуації.
 
Сьогодні камери спостереження встановлюються всюди - на вулицях, у під'їздах, дворах, в установах і організаціях різних форм власності. Практично в кожному магазині - від дрібної торговельної точки до великого супермаркету, є камера спостереження.
 
Головною функцією камери є підвищення рівня безпеки в торговій точці, але багато власників бізнесу використовують обладнання і для контролю за роботою співробітників. Камери фіксують практично всі - від часу приходу і відходу на з робочого місця, до виконання норм охорони праці та виконання правил обслуговування клієнтів. Таким чином, системи відеоспостереження TRASSIR - це важливий атрибут безпеки і ефективний інструмент ведення бізнесу.
 

Особливості підключення апаратури

 
Мета і масштаби спостереження - основоположні фактори вибору обладнання. У невеликому магазинчику часто власники самі монтують камеру в приміщенні. У великому торговому центрі цією проблемою займаються фахівці, які розраховують кількість камер, місця їх установки і варіанти настройки.
 
Які критерії варто враховувати при виборі камер для відеоспостереження:
 
  • Параметри корпусу. Це залежить від місця монтажу камери. Моделі купольного типу підходять для установки всередині приміщень. Вони підходять для фіксації на горизонтальних і вертикальних площинах. Для вуличного монтажу варто вибирати модифікації в міцному захищеному корпусі, який захистить апаратуру від температурних коливань, вологості і механічних впливів.
  • Оглядовість. Для спостереження за великим приміщенням підійде камера з кутом оглядовості від 70 до 140 градусів. Варто враховувати, що чим більше оглядовість камери, тим меншу деталізацію вона здатна забезпечити. Для розрізнення деталей на великих відстанях варто вибирати моделі з кутом огляду до 30 градусів.
  • Рівень світлочутливості. Цей параметр позначається в одиницях Люкси і вказує на здатність пристрою розрізняти об'єкти при мінімальному освітленні. У приміщеннях, з достатнім рівнем освітленості слід встановлювати камери з чутливістю від 50 до 500 люксів, на складах і атостоянках подирає моделі з параметром від 30 до 50 люксів. Для цілодобового спостереження варто вибирати пристрій, чутливість якого не менше 0,01 люкс.
  • Роздільна здатність. Дозвіл камери впливає на чіткість картинки. Для установки в підсобному приміщенні підійде апаратура с з роздільною здатністю 1 Мп, вона дозволить побачити зображення без деталізації. У торгових точках часто встановлюють камери з роздільною здатністю не менше 2-3 Мп.
 

Збереження даних

 
Крім вибору камер, система обробки і зберігання інформації також має важливе значення. Зберігання записів може здійснюватися двома основними способами:
 
  • Стаціонарний сервер. Для цього знадобитися покупка додаткового обладнання - комп'ютера з потужним жорстким диском, а також його регулярна налагодження та обслуговування.
  • Хмара. Такий варіант зберігання відрізняється простотою і економічністю, а для обслуговування не потрібно додаткові працівники. Крім того, доступ до інформації з хмари можна отримати з будь-якого пристрою в будь-який час.
 

Додаткові опції

 
В якості додаткових пристроїв останнім часом широкого поширення набули інтелектуальні модулі. Ця апаратура здатна аналізувати записуються на відео дані і формувати ефективні варіанти продажу - підбирати оптимальний час для проведення акцій, знаходити «мертві зони» в торговій точці і т.д.
в Все для дому Переглядів: 28 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020