Facebook

Як правильно утеплити фундамент

У тому, що потрібно утеплювати стіни, сумніви не виникають. А ось як бути з фундаментом? Технологія закладки така, що більша його частина знаходиться під грунтом. Це захищає від промерзання взимку.

Гідроізоляція фундаменталу якщо в будинку передбачений підвал, утеплення фундаменту є обов'язковим через велику температурного перепаду. Утеплення виключить не тільки утворенню цвілі і грибка, але і запобіжить витоку майже 20% тепла через цокольний поверх. А значить витрати на опалення стануть більш економічнимі.Часто можна почути дискусії щодо способу утеплення: зовні або зсередини. Зовнішній варіант має незаперечну перевагу. Для стіни і фундаменту це бар'єр від заморозків. Утеплена стіна не остигає до такої температури, як необроблена, а значить, в приміщення не надійде потік холодного повітря. Точно так же, як назад з цокольного поверху не вийде тепло. Виключається поява конденсату.

Ви можете також завітати сюда Fundament - на сайт однойменної компанії, яка здійснює будівництво якісного житла за доступними цінами.

Матеріали для зовнішнього утеплення:

  • - Плитний утеплювач (пінопласт);
  • - Армована сітка;
  • - Штукатурка;
  • - Бітумна мастика (без ацетону);
  • - Поліуретановий клей;
  • - Облицювальний матеріал.

Робота починається з підкопу грунту навколо фундаменту на глибину промерзання стіни. Ширина траншеї дорівнює товщині утеплювача плюс необхідну відстань для проведення робіт. Дно ями засипається керамзитом або щебенем близько 10-15 см. Якщо є ймовірність підйому ґрунтових вод, в траншеї потрібно зробити дренаж. Поверхня цокольного поверху добре очистити і оглянути. Якщо є ушкодження, потрібно їх виправити. Звільненої від землі поверхні потрібно дати просохнути близько двох недель.Вначале необхідну площу потрібно прогрунтувати.

Приблизно годину дати відстоятися. Для гідроізоляції фундаменту на всю поверхню потрібно нанести бітумну мастику. Пінопласт кріпити за допомогою клею, починаючи з нижнього ряду. Цегляна кладка або мембрана захистить утеплювач від підземних вод. Частину, що залишилася траншею доречніше засипати керамзитом або щебнем.Поверхность фундаменту над грунтом можна обробити за допомогою штукатурки і облицювальний матеріал. Під шар цементної суміші для посилення міцності можна використовувати армовану сітку.

Пінопласт доречно замінити екструдованим пінополістиролом, спіненим синтетичним каучуком або піноскло. Гравій з керамзитом, засипаний в траншею, так само запобіжить фундамент від промерзання і впливу води.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2929 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023