Facebook

Як правильно вибрати студію дизайну інтер'єру: 5 простих порад

 
При виборі студії дизайну інтер'єру звертайте увагу на репутацію, присутність в соціальних мережах і портфоліо. До того ж читайте в договорі, які гарантії дає дизайн-студія.
 
 
Красивий і затишний інтер'єр благотворно впливає на людину: він сприяє релаксації, дає відчуття спокою і то особливе почуття, коли людина розуміє, що в своєму будинку він відпочиває душею і тілом. Правильно підібрати стиль інтер'єру, гармонійно поєднати всі елементи зможуть тільки професійні дизайнери. Але як же вибрати студію дизайну інтер'єрів, щоб не зіткнутися з дилетантами? Ось кілька корисних порад.
 

№1: Послуги «під ключ»

 
Професійні студії дизайну, такі як https://yellowin.com.ua/, пропонують повний спектр послуг і працюють з приміщеннями, які знаходяться в будівельному стані або в них вже зроблена мінімальна обробка. Це зручно для тих, хто купує квартиру в новобудові. Дизайн «під ключ» також може бути цікавий в тих випадках, коли люди хочуть зробити перепланування старої квартири. У штаті компанії вже є будівельники і підрядники, що дозволить зменшити цифри в кошторисі.
 

№2: Наявність портфоліо

 
Професійні дизайнери завжди приділяють достатньо уваги створенню портфоліо. Додатково клієнти можуть ознайомитися з кресленнями і фотографіями вже готових об'єктів. Так можна побачити, як той чи інший проєкт був реалізований на практиці. Також можна задавати питання: з якими труднощами довелося зіткнутися, як продумувалися деталі, які матеріали використовувалися? Хороші фахівці працюють прозоро і нададуть клієнту потрібну йому інформацію.
 

№3: Досвід і репутація студії

 
Необхідно якомога ближче познайомитися з компанією. Вибираючи студію дизайну, орієнтуйтеся на:
 
  1. рекомендації знайомих;
  2. відгуки;
  3. інформацію в соціальних мережах.
 
Шукати команду дизайнерів краще через спеціалізовані журнали і сайти. Враховуйте, як виглядає сайт, яку інформацію про себе дає компанія, чи є приклади виконаних робіт. Також варто відвідати офіс і поспілкуватися з менеджерами. І найголовніше - порівнюйте пропозиції на ринку, щоб вибрати найбільш вигідне для вас.
 

№4: Узгодження деталей

 
Хороший дизайнер завжди враховує побажання клієнта і пропонує відразу кілька варіантів дизайну. Остаточний вибір залишається за замовником. Фахівець не залишить без уваги жоден елемент майбутнього інтер'єру. Це стосується палітри кольорів, меблів, текстилю, декоративних елементів, освітлення. Тільки після ретельного опрацювання деталей буде складено фінальний ескіз.
 

№5: Гарантії

 
Співпраця зі студією дизайну інтер'єру має бути прозорим і безпечним. Професійні дизайнери несуть відповідальність за якість роботи. У договорі чітко обумовлюються строки, точна вартість послуг, можливість переробити проект, якщо він не сподобається замовнику, передбачається авторський контроль за всіма етапами реалізації дизайн-проекту.
 
Створення дизайну інтер'єру - це величезний і копітка праця. Щоб отримати ідеальний результат, необхідно звернутися до студії дизайну інтер'єру. Досвідчені дизайнери створять інтер'єр вашої мрії, в якому буде комфортно, затишно і легко.
в Все для дому Переглядів: 197 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022