Facebook

Як правильно вибрати сівалку?

 
 
Ринок агротехніки активно розвивається. Спеціалізовані сайти пропонують всім бажаючим придбати корисну сільськогосподарську техніку за вигідними цінами онлайн з гарантією. Товар буде цікавий не тільки фермерам і директорам сільськогосподарських підприємств, але і дилерам які бажають розпочати торгувати агротехнікою і розвивати свою мережу в регіоні. Особливо у весняний період активно йдуть продажі даної затребуваної категорії агротехніки.
 
 

Як працює сівалка?

 
Одним з напрямків продажів  ельворті сайту - це машини для посіву насіння в ґрунт, сівалки. У дії апарат приводиться за допомогою трактора. Винахід сівалки позбавило людство від розкидання насіння руками. Адже саме посів споконвіку вважався відповідальним і вимагає пильної уваги дії. Важливо, щоб насіння розподілялися рівномірно по горизонталі, а якщо насіння падали нерівно, то від цього страждав весь урожай. Однак мало було точно розсіяти насіння, важливо також їх занурення на поверхню землі, а також процес забивання їх бороною. Сьогодні ці два процеси об'єднані в один і це дуже зручно. Продаються сівалки, які роблять процес посіву простим, і якісно розподіляють насіння в землі.
 
 
 

Основні види сівалок

 

 Сівалки розрізняються на два види: універсальні і спеціальні. Універсальні сівалки використовуються для насіння зернових, бобових і олійних культур, а також для посіву трави і луб'яних культур. Для посадки буряка, бавовни, кукурудзи та овочів використовують, так звані спеціальні сівалки. Одночасно разом з висадкою насіння, як універсальні, так і спеціальні сівалки оснащені апаратом для внесення в ґрунт різних мінеральних добрив. Сівалка влаштована дуже просто. У конструкції є один або два ящики, або банки для насіння і під час посівних робіт спеціальний висівають апарат рівномірно подає насіння з ящика в насінняпровід, а спеціальні сошники утворюють в ґрунті борозенки, куди і падають насіння. Сайт надає в продаж найкращі сівалки заводу Elvorti, який понад століття спеціалізується на виробництві сільськогосподарської техніки. Центральне місце на виробництві займає виробництво сівалок. Численні нагороди підтверджують високу якість продукції.
 
Види сівалок:
 
  1. сівалки пневматичні;
  2. сівалки зернотокові;
  3. сівалки універсальні пневматичні;
  4. також у продажу є широкозахватні посівні агрегати, призначені для посіву всіх видів насіння і бобових з одночасним внесенням до лав мінерального добрива;
  5. також є посівні комплекси.
 
Гордістю підприємства є пневматична сівалка, яка легко справляється з посівом всіх зернових, всіх видів бобових і ще сипучих трав з одночасним внесенням мінеральних добрив. Ширина сівалки 9,6 метрів і вона здатна обробляти від 2 000 до 5000 га за день. Обсяг пневматичної сівалки становить 9630 літрів.
в Сад і дача Переглядів: 376 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 01 жовтня 2022