Facebook

Як правильно вибрати м'які меблі?

 
 
Складно уявити затишну вітальню або їдальню без комфортного дивана, крісел, пуфів. Щоб такі предмети бездоганно поєднувалися, можна вибрати набори м'яких меблів. Раніше так називали комбінацію дивана та одного або двох крісел, проте сьогодні існують оригінальні модульні лінійки, які дозволяють сформувати гарнітур, виходячи з ваших побажань.
 

Основні переваги

 
Переваги наборів м'яких меблів:
 
  1. Усі предмети, що входять до нього, витримані у єдиному стилі. Це означає, що вписати в інтер'єр кімнати буде набагато простіше.
  2. Крісла, дивани, пуфи, банкетки з одного набору бездоганно поєднуються між собою, тому створюють єдину завершену композицію.
  3. Оббивка меблів у наборі може бути однаковою або контрастною. Наприклад, дуже оригінально виглядає бежевий диван із червоними декоративними подушками та крісла, витримані у тому ж яскравому кольорі.
 
При виборі м'яких меблів на сайті https://interia.com.ua/ варто враховувати не тільки їхню естетику, сполучність з інтер'єром кімнати, розміри, але й матеріали, з яких вони виготовлені. Власне, це один із важливих критеріїв при покупці меблевих наборів.
 

Каркас

 
У бюджетних лінійках «скелет» меблів виготовляють із ДСП або ДВП. Такі моделі недорогі, але вони не розраховані на високе навантаження. Крім того, неякісний матеріал з часом може виділяти у повітря токсичні речовини, що навряд чи піде на користь мешканцям будинку.
 
Хороший варіант, який поєднує доступну ціну та високу міцність – це каркас із комбінованих матеріалів. Основні елементи, на які припадає несуче навантаження, в таких меблях зроблені з деревини, а допоміжні, піддони – з ДСП або ДВП, фанери. Каркас із цільного дерева – це відмінний, але дорогий варіант, який зазвичай використовують в ексклюзивних моделях.
 
Існують і набори м'яких меблів з металевим каркасом - він витримує найвищі навантаження, причому цей матеріал може поєднуватися з плитами - ДСП, МДФ, а також з деревом.
 

Наповнювач

 
Обов'язково варто приділити увагу наповнювачеві, оскільки від цього залежить комфорт набору м'яких меблів. Виробники використовують такі матеріали:
 
  • спінений поліуретан;
  • латекс;
  • полістирол;
  • пружинні блоки – як правило, їх комбінують з одним із наведених вище варіантів.
 
ППУ – це недорогий матеріал, який використовують у бюджетних лінійках. Добросовісні виробники застосовують досить щільний варіант поліуретану, який не продавлюється під вагою тіла людини, що сидить.
 
Латекс – це дуже якісний, але дорогий наповнювач. Він не викликає алергії.
в Меблі Переглядів: 299 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023