Facebook

Обшивка - нове життя металевих дверей

Будинок повинен бути фортецею! Бажання знайти притулок, щоб не дістав ні хижак, ні ворог, ні розгулялася стихія закладено дуже глибоко в нашій підсвідомості. Невідомо коли, але людина знайшла спосіб убезпечити своє житло - поставити надійні двері. Йшли століття, валун, що закриває вхід до печери, змінили дерев'яні ворота. Згодом їх витіснили більш міцні ковані зразки. Сучасні вхідні двері настільки надійні, що дадуть фору будь-якому зі своїх попередників. Але людина не була б людиною, якби не хотів зробити свою фортецю не тільки безпечною, але і красивою. Вхідні двері створює перше враження про господарів будинку, тому нехтувати її оформленням не варто.

Ще з дев'яностих років двадцятого століття утвердився тренд на установку надійних металевих дверей - на шанс вберегти квартиру від злому. Тоді ж з'явилися виробничі підприємства по їх виготовленню. Ці захисники служать нам вірою і правдою досі. Тільки дизайнерські рішення в стилі лихих дев'яностих сьогодні не актуальні. Можна, звичайно, повністю замінити вхідну групу. Але є більш економічне рішення питання - обшивка дверей.

До речі, на сайті www.keylock.com.ua/decorating/ ви можете замовити якісну та швидку обшивку дверей за вигідними цінами.

Як вибрати матеріал для обшивки дверей

Для оформлення вхідних дверей сьогодні найчастіше використовуються МДФ-панелі, шкірозамінник, дерево (масив, вагонка або рейка) і ламінат. Рідше використовується обклеювання плівкою і фарбування. Розглянемо найпопулярніші варіанти обшивки:

• Масив дерева - один з найдорожчих і важких матеріалів. Важких в прямому сенсі. Тому, якщо конструкція дверей не має на увазі високі навантаження, краще відмовитися від такого варіанту. Але зовнішній вигляд і тактильні відчуття, безумовно, стоять високі витрати.

• Панелі з МДФ - найпопулярніший матеріал для обшивки дверей. При відносно невисокій вартості компанії-виробники пропонують широку палітру матеріалів для оформлення і об'ємний каталог дизайн-проектів рельєфів самих панелей.

• Ламінат - один із самих бюджетних варіантів оформлення дверей. На вибір клієнта в цьому випадку пропонується тільки малюнок поверхні.

• Вагонка - логічний вибір власників квартир, оформлених у стилі кантрі або прованс.

• Кожзам - матеріал, що гармонійно вписується в класичний і античний стилі. Однак, якщо у вашій родині є діти і тварини, краще відмовитися від цього матеріалу на користь більш вандалостійких.

Плануючи ремонт, обов'язково врахуйте варіант обтягування двері відповідно до Ваших побажань. І ваш вірний охоронець прослужить вам ще багато років.

в Вікна і двері Переглядів: 811 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 25 червня 2022