Facebook

Як правильно вибрати кондиціонер для власної оселі?

Не завжди варто вірити нав'язливій ​​рекламі, що раз у раз миготить у барвистих рекламних буклетах, по телевізору і зі сторінок глянцевих журналів. Не забувайте про те, що найчастіше ваші бажання і інтереси аж ніяк не збігаються з бажаннями і інтересами продавців.

При виборі кондиціонера на сайті https://climatbud.com.ua почніть з його розмірів. Точніше, з розмірів того приміщення, в якому ви плануєте встановити кондиціонер. На охолодження 10 квадратних метрів приміщення витрачається не менше 1 кіловата потужності - виходьте з цієї норми. Якщо ж у вашому приміщенні передбачена також постійна робота електроприладів, норма витрати потужності йде вже на 8 метрів. Якщо ж мова йде про встановлення кондиціонера в майстерні, обладнаній нагрівальними приладами, то 1 кіловата буде вистачати на охолодження всього 5 квадратних метрів.

Далі слід поцікавитися типом кондиціонера. Будинок або офіс можна охолодити і за допомогою звичайної спліт-системи. Не потрібно думати, що вона здатна дарувати приємну прохолоду лише в рамках одного приміщення - це думка давно вже застаріло. Насправді, вона лише передбачає розміщення основного блоку, наприклад, в загальному коридорі. При цьому досить лише відкрити двері в охолоджувані приміщення, щоб домогтися очікуваного вами ефекту. Хоча спліт-система, звичайно ж, відноситься до компромісних варіантів. Якщо ж ви плануєте користуватися кондиціонером протягом тривалого часу, варто все ж зупинитися на мультіспліт або канальної системі.

Ніколи не звертайте уваги на рекламу! Який би привабливою вона не була, як правило, вся дійсно потрібна для покупця інформація в рекламі відсутня. Реклама покликана впливати виключно на підсвідомість людини, грати його емоційним станом. Краще вже поцікавитися думкою знайомих або уважно вивчити форуми з відгуками в інтернеті. Благо їх зараз хоч греблю гати.

Чи не спирайтеся на фірму-виробника при виборі кондиціонера. Якість його від фірми залежати вже точно не буде: виняток становлять лише агрегати, виготовлені працьовитими китайцями де-небудь на околиці глухій провінції - тоді ніяких гарантій вже точно не варто очікувати. В інших же фірмах якісні показники приблизно однакові, причому вони досить високі. Та й у функціональності кондиціонерів відомих фірм-виробників ви навряд чи зможете відшукати суттєві відмінності. Різними можуть бути лише найменування функцій або ж режимів, що, втім, ніяк не впливає на їх суть.

А ось на технічний опис звернути увагу, звичайно ж, варто. Продавець зможе вас обдурити, та й менеджери вміють вправно заплутати не надто досвідченого клієнта. Технічний же паспорт каже, в основному, правду, без зайвої води, виключно сухою мовою цифр. Ви зможете дізнатися все, то вас цікавило про потужності обраної вами моделі, масі її блоків, наявності або ж, навпаки, відсутності інвентора, тих чи інших режимах роботи і, звичайно, максимальну довжину фреонової траси в кондиціонері. Всі характеристики, перераховані вище, є критичними з точки зору функціональності вашого кондиціонера.

в Все для дому Переглядів: 755 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 28 листопада 2022