Facebook

Як правильно вибрати керамічну плитку

Незважаючи на велику кількість нових сучасних матеріалів, керамічна плитка була і залишається одним з найулюбленіших і затребуваних оздоблювальних матеріалів. Її із задоволенням використовують як власники квартир і заміських котеджів, так і директора офісів, а також професійні дизайнери, які впевнені, що це не тільки довговічний, але і приголомшливо красивий екологічно чистий матеріал.

Однак, вибір керамічної плитки сьогодні настільки різноманітний, що зробити вибір зовсім не просто. Велика кількість видів плитки за якістю, фактурі, розмірами, колірного рішення, країні і компанії-виробнику, представлені в одному магазині, не тільки ускладнюють задачу непрофесіоналам, але і роблять її практично не розв'язуваної.

Як же правильно вибрати плитку для своїх цілей, щоб потім насолоджуватися її зовнішнім виглядом і не шкодувати про зроблене? Скористайтеся порадами професійних дизайнерів, перегляньте Интеркерама каталог і вивчіть просту класифікацію сучасної керамічної плитки, яка допоможе вам швидше зорієнтуватися в магазині або інтернет-каталозі.

Залежно від призначення, керамічна плитка ділиться на настінну (відрізняється витонченим зовнішнім виглядом, різноманітністю колекцій, ідеально рівною матовою або глянцевою поверхнею і відносно невеликою товщиною), підлогову (як правило, має велику товщину матеріалу, кілька шорстку поверхню і більш високий рівень міцності) , водостійку (застосовується для облицювання ванних кімнат, санвузлів, кухонних робочих поверхонь, басейнів, передбанників і лазень - НЕ вбирає і не пропускає вологу, стійка до впливу миючих засобів) і зовнішню (використовується для облицювання будівель і споруд, сходових клітин і вхідних груп - має підвищені показники міцності і зносостійкості).

За типом виготовлення розрізняють такі типи плитки: монокоттура (емальована плитка одинарного випалу), бикоттура (емальована плитка подвійного випалення), котто (НЕ емальована плитка одинарного випалу з червоної глини), керамограніт (неемальована плитка одинарного випалу з білої глини) і клінкерна плитка ( плитка на спеціальній ущільненої основі).

За розмірами плитка може бути найрізноманітнішою. Сьогодні не існує єдиних розмірних стандартів, і кожен виробник може виготовляти окремі колекції за індивідуальними розмірами. Як правило, керамічна плитка має правильну геометричну форму - квадрат або прямокутник, але бувають і виключення. Товщина кожної окремої плиточки безпосередньо залежить від її розмірів, оскільки зі збільшенням довжини або ширину її протиударний міцність знижується, тому, чим більше розміри, тим товщі повинна бути плитка.

Вибираючи плитку самостійно, зверніть увагу на її сорт і візуальні показники якості. Перший показник можна визначити, подивившись на зворотну сторону: на матеріалі першого сорту маркування буде нанесена червоним кольором, на другому сорті - синім, а на третьому - зеленим. Що стосується видимих ​​ознак якості, то на плитці не повинно бути тріщин, сколів, зазубрин. Краї повинні бути рівними, а розміри - однаковими. Найпростіше перевірити відповідність можна, склавши дві плитки разом - кути і краю повинні повністю збігатися, а між поверхнями плитки не повинно бути зазорів.

Що стосується відповідності дизайну інтер'єру, то тут все залежить від художнього смаку і загального дизайнерського задуму. Але керамічна плитка, підібрана в тон або в контраст основному колірного рішення, незалежно від того, де вона розташовується - на підлозі, стіні або перегородці - відмінно поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами. Особливо красиво з нею поєднується широкоформатний друк на шпалерах і обробка з натурального дерева.

в Облицювання Переглядів: 3093 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019