Facebook

Як правильно підібрати забудовника і житловий комплекс?

 
Ви продали свою нерухомість і переїхали в інше місто, або плануєте це зробити, але не знаєте з чого почати пошуки нового житла і як в гонитві за квартирою своєї мрії не потрапити в чіпкі лапи аферистів?
 
Перше, з чого б я порекомендувала почати, це пошук солідного Забудовника. І тут інтернет вам на допомогу. Забиваємо в пошуковому рядку «великі забудовники міста...», вибираємо одного з них, заходимо на його офіційний сайт і починаємо знайомитися з пропонованими об'єктами, як у вже готових (зданих) житлових комплексах, так і що знаходяться на етапі будівництва. Якщо вас цікавить ЖК Северный, то на этой странице ви знайдете всю необхідну про нього інформацію.
 
Чим більше забудовник, тим більше у нього активів (готових і споруджуваних об'єктів, різного класу житла, розташованого в різних районах міста, а іноді навіть цілого краю), і тим більше шансів, що він виконає свої зобов'язання за угодою. Я б нізащо не довірила свої гроші будівельній фірмі, що має всього один або кілька об'єктів. Адже нерідкі випадки, коли відкривають фірму і затівають будівництво саме з метою шахрайського збору коштів, після чого будівництво заморожується, а фірма банкрутує.
 
Показником солідності будівельної фірми також є такі параметри, як: скільки років на ринку перебувати дана фірма, скільки всього побудувала за цей час об'єктів, виконувала чи будівельні роботи по держконтракти, відмінним показником є ​​включення фірми в реєстр сумлінних постачальників.
 
Також, рекомендую почитати відгуки щасливих володарів квартир уже введених в експлуатацію житлових комплексів, обраного вами забудовника, а саме їх думки щодо якості житлових будинків, ремонту квартир та благоустрою прибудинкових територій.
 
При цьому звертайте увагу на клас житла (економ, комфорт, бізнес) від нього залежить не тільки ціна, але і якість життя в даному комплексі:
 
  1. Клас економ - це невисока якість як вдома, так і інфраструктури, з використанням максимально бюджетних матеріалів, стандартні планування, погана шум ізоляція.
  2. Клас комфорт - це безшумні швидкісні ліфти, домофон і відеокамери, кількість квартир на сходах не більше 9, обов'язкова наявність доглянутою прибудинкової території та дитячого майданчика.
  3. Бізнес-клас - це закрита територія, власна система охорони, дорога обробка будинку (керамограніт, дизайнерські світильники) побудованого за оригінальним архітектурним проєктом, підземний паркінг, шум ізоляція стін, триметрові стелі, просторі планування.
 
Але врахуйте, що забудовники іноді «махлюють», перебільшуючи в документах клас житла.
 
Отже, ви знайшли солідного забудовника, і вибрали сподобався вам житловий комплекс.
 
Але для того щоб не вступити в ряди ошуканих покупців або пайовиків необхідно провести ціле розслідування і вивчити всю таємницю забудовника чи іншого власника, обраного вами об'єкта в житловому комплексі.
 
Хочу відразу попередити, якщо навіть ви купуєте квартиру того чи іншого забудовника, не факт, що укладати угоду ви будите саме з ним, оскільки почастішали випадки переуступки права власності на об'єкти ще на етапі будівництва.
 
І якщо, вступати в правові відносини (укладати угоду) ви будите з новим власником (перекупником), а значить, і вивчати всю таємницю потрібно саме його, оскільки, природно він (а не забудовник) буде нести всі зобов'язання перед вами.
 
Перше на що потрібно звернути увагу, це фінансове становище організації, необхідно перевірити:
 
- наявність боргів у судових приставів;
 
- чи є відомості про банкрутство;
 
- чи є судова практика за участю даної організації.
 
Всі основні відомості про організацію вказані у виписці з єдиного держреєстру юридичних осіб.
 
Ну а якщо, вам не хочеться у все це вникати і цим займатися, то цю роботу можна доручити професіоналам, які допоможуть вам підібрати потрібний об'єкт і проведуть юридичний супровід угоди. 
в Все для дому Переглядів: 24 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020