Facebook

Як очистити садові інструменти від іржі

Як очистити садові інструменти від іржі після неправильного зберігання або використання?

Варіантів очищення інструменту від іржі безліч, від використання поширених в побуті органічних речовин до спеціальних хімікатів. Вибір засобів залежить від багатьох факторів, таких як ступінь корозії, місця і розмірів предмета.

 

1. Очистка іржі за допомогою оцту. Взяти звичайний побутовий (харчової) оцет і приготувати слабкий водний розчин в концентрації 1:1. Замочити інструмент у відповідній ємності на добу. Значну іржу видалити грубої поролоновою губкою або дротяною мочалкою. Після очищення інструмент протерти насухо і бажано змастити відпрацьованим машинним масло, гасом і т.д.

2 Очищення інструменту за допомогою лимонної кислоти. Годиться харчова лимонна кислота, яка продається в невеликих пакетиках в магазинах. Приготувати необхідну кількість слабкого, 3%, розчину лимонної кислоти. Замочити інструмент і проконтролювати процес через годину. Спостерігати за тим, що відбувається до повного знищення іржі. Після очищення інструмент промити водою або слабким лужним складом. Годиться звичайні миючі засоби. Це для того, щоб залишилася кислота не продовжувала діяти далі. Грубої губкою прибрати залишки реагенту і ріжучі поверхні (особливо садові ножиці) після промивання і просушування змастити маслом.

До речі, на сайті http://www.mixmag.com.ua/ ви можете придбати якісні інструменти для саду і дачі за доступними цінами.

3. Очищення садового інструменту за допомогою чаю. Невеликі ділянки іржі можна очистити за допомогою звичайного чорного чаю. Залити інструмент міцним чорним чаєм і залишити на добу. Очистити інструмент грубої губкою, промити в миючому складі, змастити.

4. Використання гасу (уайтспіріта) для очищення садового інструменту. Змастити гасом поржавіли ділянки інструменту. Сильно забруднені ділянки залишити в гасі на кілька годин. Очищений інструмент протерти сухою ганчіркою.

5. Добре очистить іржу засіб WD 40 в аерозольній упаковці. Нанести засіб на невеликі забруднені ділянки і через кілька годин проконтролювати. Якщо робота кошти завершена, протерти інструмент сухою ганчіркою.

6. І, нарешті, засіб, відоме як перетворювач іржі. Цей засіб можна придбати в автомагазинах і магазинах залізних товарів. Нанести перетворювач на зовнішніх поверхнях і контролювати процес. По завершенню обов'язково промити миючим засобом, протерти насухо ганчіркою і змастити.

7. Сильно уражені іржею ділянки можна замочити в дизельному паливі. Процес тривалий, очищає інструмент від доби до тижня, але очищає самі пошкоджені ділянки. Контролюйте процес і після очищення протріть інструмент сухою ганчіркою.

Щоб позбавити себе від процедур очищення, слід правильно зберігати інструмент. Поставити інструмент в відповідну за розмірами ємність. Годиться відро або виварка. Засипати піском і влити літр відпрацьованого машинного масла або дизельного палива. Навесні інструмент буде, як новенький.

в Сад і дача Переглядів: 2791 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019