Facebook

Вироби з граніту - переваги і недоліки

Вироби з граніту, завдяки властивостям самого каменю, мають цілу низку переваг. На сьогоднішній день гранітні пам'ятники, надгробні плити та огорожі є хоч і не самими бюджетними, але найбільш затребуваними.

До чого економити, якщо довговічність гранітних надгробних виробів багаторазово перевищує час служби подібних виробів з інших, навіть найсучасніших, матеріалів? Свідками цього є старовинні меморіали, століттями зберігають пам'ять про людей, вдячні нащадки яких не поскупилися на граніт.

Подумайте - реставрація, заміна деяких елементів, а то і всього вироби з граніту, буде потрібно значно раніше, ніж заміна гранітного надгробка, міцність якого подарувала сама природа. Навіщо тоді розкидатися грошима і платити двічі?

Трохи правди про граніт

Граніт - гірська порода, що має в своєму складі кварц, слюди і польовий шпат, які мають низку певних властивостей. Сукупність цих компонентів надає каменю високу щільність структури і міцність. Геологи називають граніт візитною карткою Землі - на інших планетах його існування не підтверджено дослідженнями.

До речі, на сайті granit.com.ua ви можете придбати якісні вироби з граніту швидко та вигідно!

Надійність, естетичні якості, скульптурна виразність і благородний вид полірованого граніту стали причиною його широкого застосування для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень, облицювання камінів, фонтанів і купалень, створення колон і вазонів. Найстаріший і незмінний супутник людства - граніт, здавна використовувався для будівництва склепів, пам'ятників і надгробків.

Головним параметром якості і міцності граніту служить його зернистість. Чим дрібніше зерна і вище їх щільність, тим він міцніше. Виходячи з цих факторів, граніт прийнято ділити на три основних види: дрібно-, середньо- і крупнозернистий. Відповідно, споруди з дрібнозернистих порід граніту стануть найбільш довговічними і міцними.

Незважаючи на те, що граніт дуже поширений в природі, камінь добутий на різних родовищах володіє власною неповторністю. Він може бути різних кольорів - від рожевого до червоного, від сірого до чорного, мати зеленуваті або сині відтінки, володіти унікальною фактурою, і для всіх сортів знайшлося власне найменування.

Серед найбільш затребуваних сортів граніту можна виділити Габро - матеріал глибокого чорного кольору з включеннями сірих, іскристих на світлі, зерен. Цей сорт граніту повністю відповідає вимогам при скульптурних і художніх роботах, природно поєднуючись з іншими різновидами і породами каменю. Для намогильних споруд і облицювання поховань частіше використовується камінь з родовищ Уралу, Карелії і України.

в Все для дому Переглядів: 541 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019