Facebook

Види сухих сумішей для будівництва

 
Що являє собою будівельна суха суміш і для чого вона потрібна? Як видно з назви - це спеціальний склад певних компонентів. Цей склад виготовляється на спеціалізованому підприємстві з суворим дозуванням складових компонентів.
 
Варто зазначити, що сухі будівельні суміші використовуються для виконання певних видів оздоблювальних і будівельних робіт. На розвиненому будівельному ринку постійно збільшується споживання сухих сумішей. На великих підприємствах налагоджений випуск великого різноманітного асортименту будівельних сумішей. Ці підприємства оснащені сучасним обладнанням.
 

Будівельні суміші та їх компоненти

 
Звично на будівельних об'єктах застосовується будівельна суміш, що складається з піску і цементу, і приготована за принципом «як кому хочеться». Таку сумішшю можна застосувати при кладці. Так само можна поштукатурити рівні поверхні шаром більше одного сантиметра. Але при нанесенні штукатурки тонким шаром на рівних поверхнях такий розчин швидко втрачає свої властивості, починається тріскатися й обсипатися. Особливо такий розчин погано тримається на закруглених поверхнях і в кутах. Тому, застосувавши більш сучасні технології, підприємства налагодили випуск високоякісних будівельних сухих сумішей для виконання різноманітних оздоблювальних робіт. Ці суміші складаються з декількох спеціальних компонентів. Такі суміші забезпечують підвищені вимоги до якості виконуваних оздоблювальних і будівельних робіт.
 
Дозування компонентів сумішей розраховується з урахуванням її призначення. Суворе задане дозування хімічних компонентів забезпечує при використанні таких сухих сумішей гарна якість виконаних робіт. Склад сумішей розрахований з урахуванням температурного режиму застосування, час застигання (висихання) отриманого розчину. Такі суміші мають хороші еластичні властивості, які необхідні при штукатурці на вигнутих поверхнях і при нанесенні тонких шарів.
 
Залежно від сезону пори року і місця використання, в таких сухих будівельних сумішах підібрані відповідні хімічні компоненти. Для підвищення міцності і надійності в сухі суміші додають сольові морозостійкі добавки. Тому такі суміші можна застосовувані в місцях, де є різке коливання температури. Різні часи висихання розчинів сухих сумішей забезпечується різним дозуванням полівінілового спирту.
 

За якими параметрами класифікуються сухі суміші?

 
Оригінальні будівельні суміші класифікуються залежно від сфери їх застосування, складу входять компонентів, призначення. Застосування різних сполучних компонентів в сумішах розділяє їх на органічні, мінеральні, полімерно-цементні. Залежно від області застосування сухих сумішей їх випускаються загальнобудівельного і спеціального призначень. Так само будівельні суміші випускаються спеціально для виконання зовнішніх і внутрішніх робіт. Але виробляються суміші, якими можна виконувати як зовнішні, так і внутрішні роботи.
 

У чому переваги сучасних будівельних сумішей?

 
Цілий ряд унікальних характеристик сумішей забезпечує широку популярність. Вони затребувані на різних етапах виконання будівельних робіт. Суміші випускаються в розфасованому вигляді в герметично запакованих мішках або пакетах різної ваги для зручності транспортування, застосування та зберігання. Для підготовки готового розчину з таких сумішей, необхідні дві речі вода і ємність, де буде готуватися розчин. Для використання можна взяти весь обсяг упаковки.
 
А можна використовувати частинами, для більш економічного використання. Застосування таких оригінальних сумішей виключило необхідність мати потужні розчинні вузли. На них готували розчин і періодично підвозили на об'єкти, що будуються. Сухі суміші завозяться безпосередньо на місце їх застосування. Підготовка розчинів в необхідних кількостях, безпосередньо на робочих місцях, дозволило істотно скоротити витрату матеріалів для розчинів. Застосування оригінальних сумішей задоволення щодо дороге, але велика економія витрат розчинів економічно обгрунтовано. Сучасна технологія приготування сумішей забезпечує відсутність шкідливих чинників на здоров'я людини.
 

Різноманітність унікальних будівельних сумішей

 
Сьогодні пропонується велика різноманітність сухих будівельних сумішей. Залежно від компонентів, пропонуються різні шпаклівки та затірки, грунтовки та штукатурок і відрізняються умовами застосування. Тому перед покупкою рекомендується уважно ознайомитися зі складом і умовами використання даної сухої будівельної суміші. Особливо це актуально при самостійному застосуванні.
 
За допомогою сучасних технологій істотно покращено якість оздоблювальних і будівельних матеріалів. З їх допомогою можна виконувати більш якісно, ​​надійніше і легше будь-які будівельні та оздоблювальні роботи.
в Будівельні матеріали Переглядів: 523 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 27 вересня 2021