Facebook

Тепла підлога: гріємо будинок знизу

У будь-якому будинку повинно бути тепло, при цьому не завжди потрібна температура підтримується сама собою навіть у теплу пору року. Доводиться вдаватися до різних додаткових заходів. Якщо продумати ці нюанси під час будівництва або капітального ремонту, то зіткнутися з проблемою холоду не доведеться. Особливу увагу слід приділити обігріву статі, особливо, якщо в приміщенні постійно знаходяться діти або дорослі, схильні до простудних захворювань.

Грієм будинок знизу

Технологія теплої підлоги дозволяє підтримувати в приміщенні оптимальну температуру, уникаючи протягів. При цьому температура повітря вгорі на кілька градусів нижча, ніж внизу - саме такий розподіл є найбільш комфортним для людини (в області голови повинно бути прохолодніше, ніж в області ніг).

Укладаючи тепла підлога під лінолеум або під будь-який інший вид покриття, можна вирішити відразу кілька завдань:

  • Опалення. Приміщення не просто обігрівається в потрібний момент, в ньому постійно підтримується необхідна температура. При цьому інтенсивність роботи завжди можна контролювати і змінювати. Слід зазначити, що подібне покриття досить економічно і при наявності хороших результатів не вимагає серйозних витрат електроенергії і відповідно, грошей. Також перевагою такої підлоги є його довговічність (за умови придбання у перевіреного виробника). Як правило, на матеріали дається велика гарантія, аж до 20-ти років.
  • Контроль за якістю повітря. Обігрівати покриття є абсолютно нешкідливим для людини. Якість повітря не тільки не стає гірше, але навіть в рази підвищується. При цьому використання даної технології дозволяє уникати протягів. Не вплине застосування теплої підлоги і на людей, у яких є захворювання органів дихання (наприклад, астма).
  • Створення затишної атмосфери в будинку. Якщо в будинку оптимальна температура, це вже є великим плюсом. По теплому підлозі можна ходити босоніж, на ньому можна лежати або сидіти, грати з дітьми, не турбуючись за своє здоров'я і здоров'я близьких. Якщо таке рішення доповнюють ще й інфрачервоні обігрівачі на стелі, то проблема холодного приміщення не виникне ніколи.

Підлоги з функцією підігріву працюють довго, тому їх не доведеться часто міняти. Вкладаючи гроші в таку технологію, можна бути впевненим, що тепло в будинку збережеться надовго, і всі домочадці будуть задоволені.

в Все для дому Переглядів: 2039 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 22 лютого 2019