Facebook

Вибираємо покриття для покрівлі каркасного будинку

Каркасне будівництво сьогодні стає все більш популярним завдяки цілому ряду позитивних якостей. Фінальним етапом будівництва стає облаштування покрівлі і тут стає питання, «який вибрати покрівельний матеріал?» Навіть якщо будуються каркасні будинки під ключ ціни на які набагато нижче ніж на цегляні, покрівля потребує до себе багато уваги.

Укриття даху каркасного будинку можна проводити різними легкими матеріалами. Керамічна черепиця для каркасних будинків не підходить, так як це досить важкий матеріал, що вимагає міцного підстави і несучих стін. Нижче розглянемо самі затребувані матеріали для покриття покрівлі каркасного будинку, а подробнее на http://deltahouse.ua/construction/karkas

Види покрівельного покриття для каркасної будови

1. Металочерепиця. Сьогодні це матеріал користується попитом через свою доступності у фінансовому плані, достатнього вибору колірних рішень і простоти монтажу. Якщо провести правильну прирізку матеріалу і монтаж, то така покрівля прослужить дуже довго.
Але не можна забувати і про мінуси матеріалу: підвищений проведення шуму в будівлю, наприклад, коли йде дощ. До того ж є складнощі при урізанні вікон мансарди.

2. Бітумна черепиця. Відмінний матеріал для захисту будови. Це досить легке і красиве покриття ідеально підходить для каркасних будинків. Слід тільки враховувати той факт, що для монтажу бітумної черепиці потрібна облаштування суцільної обрешітки (ОСП, фанера).

Це трохи збільшує вартість будівництва. Але беручи до уваги, що каркасне будівництво варіант практично бюджетний, додаткові витрати здаються не такими істотними.

3. Євро-шифер. Значно відрізняється від свого радянського побратима, легкий матеріал, зручний у монтажі і доступний за ціною. Є багато різноманітних квітів, які дають можливість вибору відповідно своєму смаку.

4. Мідне покриття. Такі покрівлі вказують на хороший статус свого власника. Покрівлі з міді мають досить тривалий термін служби, вони надійні і привабливі. Недоліком таких покрівель можна вважати їх досить високу ціну, дозволити собі такий вид покрівлі зможе не кожен домовласник.

5. Полімерна черепиця. Цей матеріал користується попитом як у західних країнах, так в Європі та Америці. На вигляд полімерна черепиця дуже схожа на натуральну черепицю, але значно легше і по функціональності нічим не поступається керамічної. У нас в країні покрівлю з полімерної черепиці можна зустріти дуже рідко, і зумовлено це її недоступною ціною.
Покриттів для покрівлі будинку, побудованого за каркасною технологією, достатньо, і кожен зможе вибрати на свій смак і виходячи зі своїх фінансових можливостей.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2829 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021