Facebook

Вибираємо підлогу. Ламінат, паркет або дошка підлоги з модрини

Під час ремонтних робіт нерідко стає питання, яке підлогове покриття вибрати. Тут дуже важливі наступні аспекти: міцність, зносостійкість і зовнішній вигляд.

Деякі люди вважають, що економлять, купуючи більш дешевий вид статевого настилу. У той час як інша половина клієнтів впевнена в тому, що листяні дошки підлоги, безсумнівно, стають на першому місці перед іншими матеріалами.

Давайте разом розберемося над цим питанням і вирішимо, хто правий, а хто - ні. Розглянемо для порівняння три види статевого покриття: ламініт, паркет і листяні дошки підлоги. Отже, ламінат, має багато достоїнств, наприклад, найнижча ціна на продукт серед інших двох наданих позицій. Термін служби його налічується близько 10 років і то, якщо за ним правильно доглядати і не перевантажувати. У той час, як листяні дошки підлоги купити які можна і за нижчою вартістю, якщо правильно знайти продающую компанію, можуть прослужити не один десяток років.

Вас також може зацікавити laminat-parketdoska.com.ua Брендпол classen, який ви можете замовити за доступними цінами.

Однак, ламінат ще боїться вологи, а ось листяний матеріал досить комфортно з нею контактує. Він може вбирати в себе зайву вологу, яка міститься в повітрі, переробляти її і випаровувати. Це дуже цінна здатність статевого покриття, яке виготовляється з листяного дерева. Є одне дуже важливе зауваження, яке підкреслить одну дуже особливу позитивну рису, яка простежується у всіх трьох видах статевого настилу. Ламінат, паркет і листяні дошки виготовляються з натуральної деревини. Однак завжди варто враховувати постачальника, який дає гарантії, що цей матеріал є екологічно чистим за своєю природою і не несе шкоди оточуючим.

Тепер, розглянемо паркет і відразу ж порівняємо його з листяними дошками підлоги, купити які ми б вам радили в тій компанії, яка займається продажем цього виду товару досить тривалий час. Паркет має властивість зношуватися, після чого можна все-таки зробити шліфовку, але не більше 2-3 разів. У той час, як листяні покриття можна шліфувати до 15 разів! Після цієї процедури підлога буде сяяти, як новенький.

в Облицювання Переглядів: 2737 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021