Facebook

Переваги будівництва будинків застосовуючи силікатний камінь

Будівництво цегляного будинку вже не так ефективно. На сьогоднішній день популярність набирає сучасний будівельний матеріал - силікатний камінь. Він має безліч переваг, є набагато міцніше цегли. Такий вигляд не замінимо при спорудженні багатоповерхових будинків, для яких дуже важлива міцність і довговічність, втім, як і для кожної будівлі.

Працювати з силікатною каменем дуже легко і зручно. Цей матеріал є порожнистою з гарантією якості. За рахунок його рівній поверхні, стіни кладуться рівно без перекосу, що дозволяє заощадити час, і мінімізувати витрату суміші кладки. Даний камінь має величезний асортимент. Може бути рядовим і лицьовим. Обидва варіанти застосовують для кладки і облицювання зовнішніх і внутрішніх стін. Виріб має легку, полегшену і важку щільність. З сілітблоков споруджують різні будівлі: будинки, дитячі садки, котеджі, готелі, школи та інші.

Тому якщо ви вирішили вибрати саме цей матеріал, тоді вас може зацікавити Ярославский завод Силикатного кирпича, який спеціалізується на випуску силікатного каміння відмінної якості.

Такий будівельний матеріал виготовлений з натуральної сировини, тому вважається екологічно чистим. Силікатна камінь на 70% міцніше цегли. Запобігає появи цвілі і грибка в приміщеннях. Володіє високим рівнем звукоізоляції. Сучасний ринок надає широку кольорову гаму і фактуру силікатних каменів, що дозволить підібрати оптимальний варіант для вирішення поставлених завдань. Кожен вид каменю має свою марку міцності при стисненні.

Пустотілі камені ідеально підходять для міжкімнатних перегородок, що дозволить підвищити шумоізоляцію і забезпечити хороший мікроклімат. Навіть після довгої експлуатації сілітблок не тріскається і не змінює свій зовнішній вигляд. Завдяки своїй товщині здатний витримувати важкі навантаження, перепади температур і погодних умов. Застосовуючи такий матеріал, необхідно пам'ятати, що порожнечі не повинні скапливать розчин і вологу, це може вплинути на ефективність кладки. Блоки легко можна забарвити, але в більшості випадків вони залишаються світлими без декоративної обробки. Силікати можна порівняти з будівельною керамікою, вони схожі своїми функціональними здібностями, але різні по ціновій політиці.

в Будівельні матеріали Переглядів: 3387 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 28 січня 2022