Facebook

Вибір металевої сітки для огорожі

Універсальна і недорога металева сітка - оптимальне рішення для огородження територій громадських установ і приватних домоволодінь.

Різноманіття варіантів металопродукції відкриває можливість вибору сітки, яка має оптимальними експлуатаційними характеристиками. При обмеженому бюджеті користувачі можуть вибрати установку огорожі з недорогої рабиці, швидко монтируемой і практичною в експлуатації.

Придбання міцнішої зварної сітки https://sitka.com.ua/uk/ дозволяє створювати конструктивно надійні огородження, довговічні і стабільно стійкі до зовнішніх факторів. Зварні панелі з прямокутними осередками певного розміру мають досить високу механічну міцність, необхідної для стійкості огороджень до зовнішніх чинників. Конструктивна міцність і деформационная стійкість зварних сіток залежить від діаметра дроту і розмірів осередків.

Вимоги до характеристик

Сітка для огорожі, обрана для будівництва надійних огороджень, повинна володіти певними експлуатаційними характеристиками, що забезпечують повноцінний захист території, що охороняється. Найважливіші параметри металевої сітки:

  • Антикорозійна стійкість;
  • Високий рівень міцності;
  • Естетична привабливість;
  • Експлуатаційна довговічність.

Нанесення цинкового або полімерного захисного шару оберігає металовироби від негативного впливу корозійних процесів. Щодо недорогі оцинковані сітки успішно переносять вплив атмосферних чинників в різних кліматичних зонах. Єдиний виняток - прибережні райони і скотарські ферми. Екстремально висока вологість, а також повітря, насичене азотистими сполуками, підсилюють інтенсивність корозійних процесів. Для таких місць оптимальна продукція, оснащена більш стійким полімерним захисним шаром.

Метод оцинковки продукції

Спосіб нанесення цинкового покриття впливає на підсумкові показники огорожі. При використанні сітки, виготовленої з оцинкованого дроту, спостерігається нерівномірність антикорозійного покриття за рахунок часткового випаровування цинку при нагріванні в процесі зварювання. Продукція, оцинкована після зварювальних робіт, володіє рівномірним захисним шаром, що оберігає від корозії. З цієї причини вигідніше придбання сітки, оцинкованої після зварювання.

в Все для дому Переглядів: 1315 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022