Facebook

Вибір квартири в новобудовах

Вирішено - ви купуєте квартиру! Ймовірно, всі ваші думки заповнені будівництвом планів і надіями на світле майбутнє. Але напевно в глибині душі є і занепокоєння: чи точно все пройде так, як треба? Чи буде нове житло відповідати всім вимогам вас і ваших близьких?

Чи варто купити 2 х кімнатну квартиру http://novbud.com.ua або краще задуматися про приміщенні з більшою або меншою кількістю кімнат? Так, прийти до вирішення непросто. Тому ми підготували кілька корисних порад, які варто врахувати при виборі нового сімейного гніздечка. У цій статті ми зосередимося нема на юридичних аспектах, а на інших факторах вибору і оцінки.

Інфраструктура району

Коли ви їдете на перегляд, чи не занурюйтесь в думки або розмови. Попередньо оцініть район. Буде добре, якщо ви пройдетеся по маршруту, який може стати для вас звичним (наприклад, пішки від зупинки). Яка ширина дороги, стан асфальту, освітлення? Чи не потрібно йти додому через пустир або темний парк?

Якщо у вас є діти або ви плануєте їх народження, оцініть, наскільки далеко будинок знаходиться від дитячого садка, школи, ігрового майданчика. Подивіться, чи є поруч магазин, цілодобовий він. Якщо ви власник автомобіля, зверніть увагу на наявність поблизу оплачуваних стоянок або, може, гаражного кооперативу. Тим, хто планує залишати машину на парковці біля будинку, необхідно подивитися, чи достатньо там простору.

Прибудинкова територія і сам будинок

Ви підійшли до будівлі. Подивіться, що його оточує, чи не забита дитячий майданчик припаркованими автомобілями? Зелено чи навколо? Чи комфортно вам буде щодня, рік за роком, заходити в під'їзд? Можливо, у вас є якісь особисті критерії вибору. Наприклад, людям, що страждають від алергії на цвітіння будь-яких рослин, бажано вибрати будинок, де поруч немає таких дерев або трав.

Ви всередині будівлі. Чи є там ліфт (якщо це багатоповерхівка) і працює він? Як ви оцінюєте загальний стан під'їзду - пофарбовані стіни, чи яскраве чи освітлення? Вид неблагополучних сусідів може насторожити.

 

в Все для дому Переглядів: 219 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019