Facebook

Встановлення дверей

Міжкімнатні двері є складовою інтер'єру будь-якого приміщення. У даній статті ми поговоримо про те, як самостійно встановити міжкімнатні двері, заощадивши пристойну суму на виклик майстра.

Сам процес установки – справа проста, але й тут треба знати деякі нюанси і приділити увагу багатьом дрібницям.

Перед тим як почати установку необхідно підігнати дверну коробку під наявні розміри дверного полотна. Зверніть увагу, що зазор між підлоговим покриттям і дверним полотном має бути мінімум 10 мм. А між дверима і коробкою залиште зазори по 4 – 5 см, щоб ваші міжкімнатні двері зі склом без особливих зусиль відкривалися і закривалися.

Далі треба прикріпити петлі. Абсолютно не має значення, коли ви це будете робити до складання коробки або після. Для початку відміряйте від верхньої і нижньої кромки дверного полотна по 20 см і відзначте цю відстань олівцем. Потім прикладіть до поставленої позначки петлю і обведіть її контур. Після, за допомогою стамески зробіть невеликі поглиблення по обведеному контуру. Також продублюйте контур петлі на коробці, приставивши до неї двері, і не забудьте про зазор в 4 – 5 см. Далі, просвердливши отвори в дверному полотні та коробці, саморізами прикручуються петлі. Зверніть увагу, що двері одягаються на петлі в коробці, і ні в якому разі не навпаки, щоб не потрапити в халепу.

Потім строго по центру вставляється дверну коробку у проріз стіни, для фіксації забиваються клини. З кожної сторони коробки свердляться по 3 отвори, що в результаті дасть отвори в стіні, в яких далі робляться отвори під дюбелі з допомогою перфоратора. Після цього вставляємо дюбеля, монтуємо знову коробку і кріпимо її до стіни саморізами, втопивши їх шапки в стійках.

До речі, на сайті http://levhurt.com.ua/ можна купити елітні міжкімнатні двері за досить вигідними цінами вже сьогодні!

Зробивши всі ці нескладні операції, навішуєте двері на петлі і перевіряєте, як вони відкриваються і закриваються. Якщо все вийшло добре і не потребує коригування, врізаєм ручки і за необхідності замок. Щоб під замок зробити отвір, можна скористатися дрилем зі спеціальною насадкою. На тому ж рівні в дверній коробці врізається відповідна частина замку і перевіряється, чи добре закриваються двері.

Завершальним етапом в установці дверей є заливка щілин монтажною піною. При проведенні цієї процедури не забудьте заклеїти двері плівкою, інакше потім буде складно очистити дверне полотно. Потім залиште двері в закритому положенні на 3 години, вставивши між коробкою і дверним полотном кілька вузеньких шматочків картону, щоб не затиснуло двері.

Після закінчення цього часу кріпляться наличники. Все легко і досить просто необхідно лише слідувати всім рекомендаціям і у вас все вийде.

в Вікна і двері Переглядів: 3273 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 31 жовтня 2020