Facebook

Все, що потрібно знати про перегородки

Перепланування є досить трудомісткою і складним завданням, але використання перегородок дозволяє зробити все швидко і без зайвих витрат. Такий спосіб організації простору підходить для зонування приміщень практично в будь-яких будівлях: від офісів до торгових центрів.

Вважається, що батьківщиною перегородок є Японія та Китай. Цей елемент інтер'єру застосовувався повсюдно як в будинках аристократів, так і в оселях селян. З їх допомогою поділяли єдиний простір приміщення на частини, що давало можливість усамітнитися для конфіденційної розмови або провести прийом відповідно до етикету. Сьогодні ці конструкції зазнали деяких змін, але їх призначення залишилося тим же. Дерево і тканина, з яких виготовлялися перегородки, замінили сталь, скло, полікарбонат і пластик, каркаси стали міцнішими, а можливості застосування значно розширилися.

Різновиди перегородок і їх функції

За типом установки перегородки розділяють на:

  • стаціонарні;
  • мобільні.

В першому варіанті конструкції закріплюються до підлоги, стін і стелі, набуваючи вигляду стіни і повністю, або частково перегороджуючи простір. Їх застосовують в тих випадках, коли необхідно не тільки розділити приміщення на окремі частини, але і створити з їхньою допомогою захист від шуму і проникнення сторонніх осіб. Вони легкі, зручні в монтажі і можуть бути як прозорими, так і повністю глухими.

Мобільні перегородки встановлюються на спеціальні опори і, в залежності від ситуації, або не мають жорсткого кріплення до інших поверхонь, або можуть мати кріплення, наприклад, до столів. Завдяки невеликій вазі, компактності і функціональності вони є відмінним варіантом для офісів відкритого типу. Такі конструкції дозволяють швидко організувати робочий простір і створити окремі бокси для співробітників. При необхідності їх легко демонтувати і змінити конфігурацію приміщення.

Перегородки також класифікують за місцем установки на:

Офісні моделі поєднують в собі функціональність і привабливий зовнішній вигляд, тому мають найбільшу кількість дизайнерських рішень. Їх можуть виготовляти з різних матеріалів і в будь-якій кольоровій гамі. Крім того, на них часто наносять логотип компанії або інші елементи корпоративного стилю.

Промислові перегородки служать для організації території великих підприємств. З їх допомогою поділяють виробничі лінії, ізолюють обладнання, відокремлюють місце для складування продукції або сировини і т.д.

Сантехнічні моделі призначені для створення душових кабінок і облаштування санвузлів. Вони характеризуються міцністю, легкістю і несхильність корозії, а також не вимагають особливого догляду.

в Все для дому Переглядів: 119 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 03 липня 2020