Facebook

Відеоспостереження через інтернет.

Сучасні та якісні системи відеоспостереженняСвіт не стоїть на місці. Сучасні технології давно дозволяють через глобальну мережу керувати всілякими системами в будинку і поза його межами. Ви можете відкривати і закривати ворота на відстані, вмикати і вимикати опалення, освітлення та  сигналізацію. Одним із нових напрямів таких технологій є відеонагляд через інтернет.

Він дає змогу вести безперервне спостереження за вашим будинком, квартирою,  офісом або магазином. Ви зможете легко контролювати всі процеси на виробництві, слідкувати за роботою співробітників на час вашої відсутності. Ви знаходитесь на іншому кінці планети у відпустці чи у відрядженні? Вам допоможуть системи відеоспостереження через Інтернет.

Організація роботи такої системи може відбуватися декількома способами.

По-перше, за допомогою IP камери.

Це мережеві камери відеоспостереження , які передають відеозображення через глобальну мережу. Зараз вибір IP-камер дуже широкий. Фахівці вважають, що мережеві камери через кілька років повністю витіснять аналогові. Це пояснюється тим, що IP-камери мають можливість сприйняття зображення в цифровому форматі, і вони легко поєднуються з різними комп'ютерними пристроями. Їх можливості практично не мають обмежень і не вимагають підключення до комп'ютера через USB-порт, як, наприклад, WEB-камери. Вони є самостійними складними комп'ютерними пристроями, які підключаються безпосередньо до інтернету або локальної мережі.
Надійна і безперебійна робота всієї системи відеонагляду через Інтернет обумовлена тим, що мережеві камери не потребують будь-яких додаткових комплектуючих елементів. Вони просто передають відеозображення в інтернет. Якщо вам необхідно переглядати відео з об'єкта на віддаленому комп'ютері онлайн, слід встановити спеціальне програмне забезпечення для IP камери, яке дозволить переглядати і зберігати, записувати відеоролики навіть на великій відстані. Всі камери такого виду підтримують інтеграцію програмного забезпечення з різними WEB додатками.

По-друге, відеоспостереження через Інтернет може проводитися за допомогою відеореєстратора. Відеореєстратор - це сучасний цифровий пристрій для запису з портом для підключення до інтернету. Для підключення до мережі необхідні лише кілька спеціальних налаштувань. Далі відео транслюватиметься на комп'ютер, ноутбук, планшет чи ваш мобільний, у будь-яке місце. Відеозаписи з камер можна переглядати також в архіві. Для налаштування роботи систем відеонагляду вам просто необхідно мати постійну або статичну IP адресу. Якщо такої у вас немає, то налаштування трансляції проводиться через додаткові сервери або програмне забезпечення. У такому випадку відеозапис зберігається на жорсткому диску відеореєстратора, а через Інтернет ви можете потрапити в архів записів.

Відеоспостереження через глобальну мережу відбувається в режимі авторизації (через логін і пароль), який знатимуть лише користувачі цієї системи. Тому, ви можете не хвилюватись, що хтось отримає доступ до ваших даних. Також можна зробити кілька рівнів доступу для різних користувачів, або обмежити доступ до деяких файлів взагалі. Швидкість передачі зображення і його якість прямо пропорційні швидкості каналу зв'язку: чим вища швидкість першого, тим краща якість другого. Онлайн відеонагляд дозволяє вам отримати інформацію від систем саме тоді, коли є необхідність.

Саме у нас, ви можете отримати послугу підключення відеонагляду через інтернет. Всю необхідну інформацію можна отримати на нашому сайті http://i-teh.if.ua/.

в Інженерні системи Переглядів: 2244 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 23 травня 2019