Facebook

Вбудована електрична духова шафа: яку краще вибрати?

Сучасні побутові прилади здорово полегшують наше повсякденне життя і ведення домашнього господарства. З якісною технікою приємно мати справу. Яскравим прикладом служить електрична духова шафа - прилад, яким все частіше віддають перевагу наші домогосподарки. З ним процес приготування їжі перетворюється в захоплююче та нескладне заняття, а їжа виходить апетитною і нешкідливою. Але як вибрати дійсно надійний, функціональний і зручний шафа? Відповідь на це питання можна знайти в нашому огляді - ми підготували рейтинг кращих електричних духових шаф 2017 року та не забули про рекомендації щодо вибору найоптимальнішої моделі.

 

Електрична духова шафа - принцип роботи та внутрішнє облаштування

Електрична духовка розігрівається за допомогою внутрішніх ТЕНів. Як правило, ці нагрівальні елементи розташовані з трьох сторін в стінках шафи, що дає можливість рівномірному прогріванню і запеканию страви. Сучасні моделі оснащені конвекційним вентилятором, який невпинно перемішує потоки холодного і гарячого повітря всередині духовки. Це дає можливість прискорити і поліпшити процес приготування їжі, а також - готувати на пару, а значить - радувати себе і свою сім'ю корисною і дієтичної їжею.

У верхній частині електричних духових шаф розташований гриль. Завдяки цьому «девайсу» на наших стравах виходить рум'яна кірочка, а м'ясо набуває незрівнянний аромат, але зберігає соковитість і щільність текстури.

Сучасні духовки встроенные мають такі зручні пристосування як крутив і термощуп. Веретено традиційно використовують для приготування великих шматків м'яса, але, як показує практика, в щоденному житті це, скоріше, надмірність.

Термощуп допомагає контролювати температуру всередині страви. З таким пристосуванням можна уникнути подачі на стіл сирих страв - глевкий пирогів або недосмажених шматків м'яса.

Хороша духова шафа має телескопічні напрямні для дека. З такими «телескопами» ви не переверне свою ємність з продуктами і не будете «прицілюватися», намагаючись потрапити в паз духовки.

Не можна обійти увагою і дверцята духовки. У класичному варіанті електричних духових шаф дверцята відкриваються традиційно - зверху вниз. Але більш зручний варіант - бічне відкриття дверей духовки - тоді ніщо не заважає вам підійти впритул до духовки і зручно вхопитися за важкий і гарячий деко.

А здесь ви можете придбати такі духовки за вигідними цінами.

Добре, коли дверцята духовки виконана з термостійкого скла - так ви можете візуально контролювати кулінарний процес всередині духової шафи. Однак, радимо придбати модель з подвійним склом, а краще - зі знімними стеклами - щоб їх легше було мити. Адже чим товще скла - тим краще термоізоляція.

Управляти електричною духовкою можна за допомогою електроніки або механічних регуляторів. Останні - прості і надійні, там просто нема чому ламатися. Така модель теж потрапила в рейтинг найбільш купованих духовок за 2017 рік. Електроніка більш чутлива, але разом з цим надає ширші можливості для налаштувань і контролю приготування їжі - температура, час робочих процесів і т.д.

Чим буде оснащена ваша духовка, залежить від ваших особистих переваг, матеріальних можливостей і завдань, які повинен буде виконувати ваш прилад.

в Все для дому Переглядів: 2770 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022