Facebook

Важливі параметри для проектування зимового саду

Зимові сади зводилися з найдавніших часів, і навіть на холодних територіях земної кулі. Так що ж необхідно продумати, перед тим, як створити власний зимовий сад.

Основні моменти проектування

Перш за все, слід визначитися з розмірами майбутнього саду. Потім визначитися, з якого матеріалу буде споруджено каркас, якими матеріалами буде утеплятися приміщення. Обов'язково слід продумати, яким чином сад буде захищений від протікання, і яким чином буде відводитися конденсат. Дуже важливо, яка система опалення буде встановлена, і природно, де буде розташовуватися вентиляція.

До речі, якісне та професійне виготовлення зимових садів ви можете замовити на сайті profil.ua за найдоступнішими цінами вже сьогодні.

Дизайнерські принципи

На сьогоднішній день найчастіше використовують вікторіанський стиль, який може складатися з тригранної або п'ятигранної конструкції. Як правило, такі конструкції передбачають облаштування многоскатной даху.

Також часто можна побачити сади в едваріанском стилі. Це зазвичай прямокутні форми, лаконічні лінії.

Але, поряд з двома стилями можна побачити змішаний, це може бути конусоподібної або пірамідальне будинок.

Оранжерея або сад

Саме основне відміну зимового саду від оранжереї, що останнім спорудження ніколи не поєднується з житловим будинком. Оранжереї споруджуються в сад або навіть на даху будинку. Як правило, оранжерея виконує функцію вирощування певних сортів рослин. Зимовий сад виконує іншу функцію і несе більше естетичну функцію.

Вимоги до будівлі зимового саду

Площа саду повинна бути не менше 15 кв.м. Покрівля, повинна мати ухил хоча б в 45 градусів, а глибину близько 3 метрів. Висота стін визначається рівнем житлового будинку і залежить від планування будинку.

Головне, не забувайте, що зимовий сад - це, перш за все, територія відпочинку, тому в саду має бути три зони: для розміщення рослин, для проходу і зона відпочинку.

Купити парник можна в компанії "Профіль". Підприємство виробляє продукцію загального попиту, а також може виготовити за ескізами замовника нестандартне обладнання, провести плазмове різання, рубання металу і доставити будівельні матеріали і вантажі та багато іншого.

в Сад і дача Переглядів: 1049 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022