Facebook

Утеплювачі з льону: переваги та види

Промисловість будівельних матеріалів все частіше звертає свої погляди на натуральні речовини, яким науково-технічні досягнення дозволяють надавати унікальні властивості, зберігаючи їх природну природність і екологічність. Одним з великих інноваційних досягнень останніх років стала розробка утеплювачів з льону. Добре відомі теплоізоляційні властивості льону втілилися в сучасний матеріал, активно замінює традиційні мінеральну і скловату, пінопласти.

Переваги лляних утеплювачів

До переваг натурального лляного теплового ізолятора відносять такі його корисні властивості, як екологічність, довговічність, низьку теплопровідність.

Екологічність і безпека: вироби з льону не містять синтетичних компонентів, тому вони нешкідливі для людини. Лляні вироби підтримують оптимальні умови в житлових приміщеннях за показниками вологості, електромагнітних випромінювань, електричної статичності. Важкозаймисті. Відмінні діелектрики.

Антисептичні властивості: матеріали з льону не піддається гниттю, перешкоджають утворенню мікрофлори у вигляді грибків і плісняви. До їх складу входять природні елементи, що відлякують гризунів.

Низька теплопровідність. Льон витримує великі температурні перепади, без руйнування структури може працювати в зоні ультрафіолету.

Довговічність. Все це зумовлює тривалість експлуатації готових продуктів з нього від 75 років і вище.

Шумоізоляція. Увага розробників приваблюють унікальні здібності льону поглинати шум. За цій якості він на 35% ефективніше мінеральної вати.

Технологічність: продукти з льону високо технологічні. Легко обробляються підручними засобами (ножівка, ніж, циркулярна пила).

Лляний утеплювач Изольна є універсальним ізолятором. Він може застосовуватися для теплового захисту як житлових, так і виробничих приміщень. На нього велику ставку роблять представники агропромислового комплексу. Єдиним стримуючим фактором для повсюдної заміни льоном традиційних утеплювачів є досить висока ціна продукту - він не належить до бюджетних виробам. Зараз ведуться інтенсивні НДДКР по розробці нових технологій виробництва лляних волокон, які повинні знизити собівартість процесу. Одночасно з цим вживаються заходи щодо надання утеплювача нових властивостей.

в Будівельні матеріали Переглядів: 858 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 11 серпня 2022