Facebook

Утеплення стін базальтовою ватою: що потрібно знати?

У наш час дуже важливо вибирати правильний і якісний матеріал при будівництві будь-чого. Адже тільки так можна домогтися високого результату і довговічності вашого проєкту. Сьогодні йтиметься про такий виріб як базальтовий утеплювач для стін. Ми поговоримо про його основні характеристики, і про те, як саме його варто застосовувати під час монтажу. 

 

Що собою являє базальтовий утеплювач для стін?

 

Базальтова вата відрізняється від своїх братів утеплювачів тим, що виробляється з особливого сировини, якого немає ні в яких інших виробах цього роду. Цей виріб виготовляється з розплавлених гірських порід базальтового габро. Найголовнішою перевагою базальтової вати, є її здатність зберігати тепло в будь-який час року, не пропускаючи жодного холодного потоку вітру. Це завдяки порожнечі, яка утворюється між її волокнами. За рахунок цього, матеріал має дуже високий рівень звукоізоляції. З основних характеристик вати можна виділити ще кілька пунктів:

  1. міцність від різного роду деформації;
  2. низька паропроникність;
  3. досить висока щільність матеріалу.

До речі, придбати базальтову мінеральну вату ROCKWOOL ви можете, перейшовши за даним посиланням https://mizol.ua/mineralnaya-vata-rockwool/?produc вже зараз.

 

Де застосовується?

 
Найпоширеніше призначення даного матеріалу доводиться на теплоізоляцію перекриттів стін і в тому числі будівельних конструкцій. Але, найчастіша сфера застосування базальтової вати - це каркасне будівництво. Звичайно ж матеріал можна використовувати в будь-який інший сфері, але так заведено що саме в перекриттях і утеплювачів конструкціях він найбільш популярний. Через те, що базальтова вата не горить, вона також призначена в тих місцях, де першим і найголовнішою вимогою варто - стійкість до високих температур. Щоб точно розуміти, де її можна використовувати, ми озвучимо кілька пунктів:
  • приміщення, де вологість перевищує норму, а саме: лазні, сауни і так далі;
  • будівлі, в яких кладка здійснена за принципом здвоєних або сендвіча;
  • на кораблях, а саме: каюти і інші конструкції, призначені для кораблебудування;
  • труби для вентиляції;
  • нагрівальні і опалювальні агрегати;
  • перекриття між поверхами і на горищах.
Базальтова вата високо рекомендована як оптимальний утеплювач для стін. 
 
в Будівельні матеріали Переглядів: 237 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 17 травня 2022