Facebook

Утеплення фасадів: що необхідно знати

З настанням довгоочікуваного тепла варто подумати про майбутню осінь і зиму. Нікому невідомо на скільки зростуть тарифи на тепло. Утеплення фасадів не тільки зберігає тепло у вашому домі взимку, але і підтримує температуру влітку. Для утеплення фасаду вам знадобляться наступні матеріали:

  • Клей для утеплювача
  • Утеплювач (мінеральна вата або пінополістирол)
  • Клей для армування
  • Сітка фасадна
  • фасадна штукатурка

Залежно від того, який утеплювач Ви оберете для свого фасаду, для такого ж утеплювача вибирайте клейовий склад або для мінеральної вати, або для пінополістиролу.

До речі, на сайті http://www.ursa.ua/ru/construction-solutions/uteplenie-fasadov/ ви можете дізнатися більше про способи утеплення фасадів просто зараз!

Який утеплювач вибрати?

Якщо хочете, щоб Ваш будинок зберігав свій мікроклімат влітку, виводив зайву вологу з приміщення, а також зберігав тепло взимку, то Ваш ідеальний варіант - мінеральна вата (базальтова). Цей теплоізоляційний матеріал відноситься до органічних матеріалів. Славиться своєю екологічністю і довговічністю. Пропускає повітря, не боїться гризунів, зручна в монтажі. До недоліків можна віднести вага утеплювача, а також вартість.

Для утеплення фасадів рекомендується використовувати базальтову вату щільністю від 135 кг / м2. Використовувати мінеральну вату меншої щільності не рекомендується зовні будівель.

Скоротити витрати на утеплення можливо, якщо вибрати екструдований пінополістирол. Цей утеплювач має синтетичну природу. Має малу вагу і порівняно помірною ціною. Дуже простий в монтажі і універсальний в застосуванні, але непаропроникних. Рекомендується застосовувати для фасадів пінополістирол товщиною від 50 мм.

Армуючий клей необхідний для створення армуючого шару. Існують універсальні клейові суміші, які можна застосовувати і для мінерального, і для синтетичного утеплювачів.

Сітку штукатурну для зовнішніх робіт варто вибирати зі скловолокна. Така фасадна сітка не піддається корозії. Волокна просякнуті щелочеустойчівий розчином, що робить її невразливою.

Фасадна штукатурка підрозділяється на мінеральну і готову. На відміну від готової, мінеральна штукатурка має більш доступну ціну. При зберіганні абсолютно не боїться знижених температур. Стійка до появи тріщин і перепадів температур, а також надійно захищають Ваш фасад, роблячи його міцним і несприйнятливим до ударів.

Існує багато варіантів як можна знизити вартість утеплення фасаду, при цьому ніяк не програти на теплоізоляційних властивостях.

в Все для дому Переглядів: 2250 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 01 лютого 2023