Facebook

Утеплення будинку - який вибрати утеплювач

У наші дні ціни на опалення для багатьох стають непосильними. І ті, хто з цим зіткнувся вчиться економити. Заощадити можна, утепливши свій будинок. Але перед цим варто розібратися, як це зробити краще, адже способів утеплення і видів матеріалу є кілька.

Утеплення може бути як внутрішнє, так і зовнішнє. Тому перед тим як приступити, необхідно розуміти, що принесе максимальний результат, і які є плюси і мінуси в кожному із способів утеплення. Зараз вважається найбільш вигідним і практичним утеплювач Rockwool. Виробник розробив матеріал таким чином, що випускаючи в різних модифікаціях, дана марка підійде для різного виду робіт утеплювач Rockwool може застосовується як для стін так і для покрівлі, їм можна утеплити труби і бетон, існують види для внутрішніх зовнішніх і внутрішньостінних робіт. Виходячи з цього, rockwool купити можна за досить помірними цінами, універсальність різновиди матеріалу, дозволяє встановити ціну доступну для кожного.

Зовнішнє утеплення стін.

Для зовнішнього утеплення будинку прийнято використовувати пінопластові плити товщиною від 75 міліметрів. При щодо невеликої вартості пінопласту, не можна не врахувати його унікальних властивостей, таких як проникність пара. Це його якість не дозволяє волозі скупчуватися і перешкоджає появі грибка і цвілі.

А на сторінці http://prom-alpinizm.com.ua/info/prays ви можете дізнатися більше про утеплення стін пінопластом.

З дорожчих матеріалів можна звернути увагу на «Піноплекс». Він щільніше пінопласту і при подальшій обробці значно спрощує роботу при оштукатурюванні утеплювальних блоків.

Найдорожчий і одночасно найефективніший варіант утеплення - це поліуретан. Він напилюється на зовнішні стіни будівлі, проникаючи в усі, навіть найменші мікротріщини, утворюючи монолітний шар. Дорогий також і матеріал, яким потім перекривається напилення.

В основній своїй масі люди віддають перевагу простому пінопласту, завдяки його невисокій вартості і простоті в монтажі. Однак при недотриманні технологій, після обробки можуть з'явитися тріщини і відколи. Тому краще таку роботу довірити людям, що мають досвід у роботі з утеплення.

З переваг цього виду утеплення, можна відзначити збереження тепла зовні приміщення, оновлення фасадної частини, збереження внутрішнього простору.

Внутрішнє утеплення.

Для внутрішніх робіт по утепленню зазвичай вибирають пенофол, мінеральну вату, або пробкові мати. Найвідомішим і найпоширенішим матеріалом для внутрішнього утеплення є пласти мінеральної вати. Незважаючи на те, що вона утримує тепло менше ніж коркові матеріали, вона володіє масою інших корисних якостей. З них: звукоізоляція, негорючість матеріалу, низька вартість. З недоліків хв. вати найбільшим, напевно, буде те, що вона забирає багато простору. Так, при утепленні стін ватою зсередини ви втратите 10-15% від загальної площі приміщення. При виборі коркових матеріалів такого не станеться, але коштувати це буде дорожче.

Для правильного і усвідомленого вибору матеріалу, звичайно, краще буде проконсультуватися з фахівцем, який розвінчає ваші сумніви і заощадить час.

в Будівельні матеріали Переглядів: 2378 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 09 липня 2020