Facebook

Дизайн інтер'єру: сучасний стиль в квартирі під знаком арт-деко

Квартира в сучасному стилі з цікавими деталями арт-деко - це елегантне поєднання бежевого і коричневого. Об'єднання вітальні з кухнею і їдальнею є основною ознакою сучасного стилю дизайн інтер'єрів і, в цьому випадку, в квартирі присутній комфорт і спокійна атмосфера.

Як організувати сучасну квартиру з елементами складного стилю арт-деко розберемося нижче.

Вітальня з кухнею в м'яких бежевих - коричневих тонах

Частина сучасної квартири, як можна назвати, - денна зона, складається з вітальні з кухнею та їдальнею, що плавно переходять один в одного. Оформлення інтер'єру денної зони виконується в бежевих - коричневих тонах. Найбільш вдало для покриття підлоги, стін буде використання деревини темно-тонованого дуба тони венге, меблі також бажано встановлювати з такого ж матеріалу. Така поверхня деревини благородно виглядає в квартирі, при денному світлі підкреслюється її малюнок і колір. Окремі деталі інтер'єру, які не оформлені під деревину, бажано виконувати в бежево-коричневих відтінках, елегантно будуть виглядати в цьому випадку деякі предмети і під темну бронзу.

Незвичайні доповнення та настінні прикраси

Цікавий і незвичайний декор стін у вітальні - це шпалери на тканинній основі загальних бежево-коричневих тонів, які освітлюють інтер'єр і надають м'якість приміщенню. Незвичайним рішенням для сучасного стилю є оздоблення основної стіни у вітальні під той же колір що і меблі. Для стилю арт-деко характерно додавання в інтер'єр різних металевих вставок, якими можуть бути прикрашені стіни і меблі. Елегантно виглядає журнальний столик зі скляною стільницею на хромованою металевій основі.

Ви можете по ссылке http://www.annavoron.com.ua/ замовити якісний та професійний дизайн інтер'єра на будь-який смак.

Важливим елементом у вітальні кімнаті є великий диван з кремовою шкіри. На тлі дерев'яних підлог тони венге такий диван буде виглядати ексклюзивно.

Добре продумане підсвічування

Дизайн інтер'єрів квартир в стилі арт-деко вимагає добре продуманого вибору проекту освітлення. Так, наприклад, над обіднім і кавовими столами рекомендується повісити вишукані люстри з кристалами, що відносяться до Art Deco. Додатково встановити приховані світильники в підвісних стелях, а також бра. У комплексі виходить гарне затишне освітлення.

в Все для дому Переглядів: 3499 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022