Facebook

Укладання гранітної бруківки

Гранітна бруківка користується все більшим попитом в самих різних сферах - мощення тротуарів, мостових, площ, садових доріжок, автомобільних парковок, а також в ландшафтному дизайні і при реставраційних роботах. Гранітна класика додає легкий історичний шарм і природну теплоту будь-якому комерційному або приватному проекту, дозволяючи при цьому витримати бурхливий натиск сучасного ритму життя.

Це один з найбільш міцних і довговічних матеріалів, який можна придбати здесь, прекрасно витримує інтенсивний вуличний рух. Крім того, витончений елегантний камінь, здатний представити будь-яку власність (будинок, гараж, сад) у виграшному світлі. Він завжди справляє враження достатку, розкоші, успіху.

Переваги мощення гранітною бруківкою

Цей вид дорожнього покриття відомий з давніх часів. У деяких старовинних містах і зараз можна виявити, що чудово збереглися брущаті площі і дороги, побудовані ще в середні століття. Гранітне мощення в XXI столітті також залишається дуже популярним, тому що має важливі переваги перед іншими матеріалами. А ще надає величезне поле для творчості дизайнерів.

У порівнянні з асфальтом або бетоном, він має такі переваги, як:

  • Високий рівень міцності, здатність дуже тривалий час витримувати навантаження від тисяч людей або машин.
  • Відмінна зносостійкість: їй не страшні будь-які перепади температури, морози, нагрівання, вологість, вулична хімія. Вона відмінно зберігає свій колір, не боїться стирання.
  • Екологічна безпека: природний матеріал не виділяє шкідливих речовин під впливом ультрафіолету або нагрівання.
  • Економічність: практично не вимагає ремонту і догляду.
  • Різноманітність форм, кольорів, розмірів, що дозволяє втілити найоригінальніший проект, гармонійно вписати мощення в будь-яку обстановку.
  • Відносна легкість монтажу (без використання спецтехніки), транспортування, ремонту (наприклад, при установці / заміні підземних комунікацій).

Виробники пропонують різні види матеріалу: колота бруківка, пиляна і пилено-колота. До речі, гранит оптом в Киеве ви можете придбати вже зараз на сайті kameniv.com.ua за вигідними цінами.

Колоті бруски виходять шляхом дроблення великих кам'яних плит на спеціальних пресах, всі їх краї нерівні, що створює складності при укладанні, незручність при ходьбі / їзді. Однак виглядає вона дуже оригінально, дозволяє створювати неповторні малюнки.

Пиляні бруски мають рівні боки з усіх боків. Це більш зручний в роботі, практичний, більш сучасний вид. Хоча його вартість набагато вища, останні технології обробки каменю дозволяють здешевити виробництво.

в Все для дому Переглядів: 1376 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 03 грудня 2022