Facebook

У чому переваги підлог з модрини?

Від того, наскільки якісне підлогове покриття в квартирі або будинку, залежить дуже багато чого.

Такий екологічно чистий матеріал як деревина, що не виділяє шкідливих речовин і не викликає алергії, зараз стає все більш затребуваним у сучасного споживача. Натуральна деревина, з якої виготовляється половая доска из лиственницы купить в Москве, представлена ​​на ринку різними породами дерев. Покупець вибирає найкращий варіант для свого житла, тому фахівці радять для довгострокової експлуатації статеві дошки, виготовлені з модрини.

Переваги підлоги з модрини

Історичний факт, відомий багатьом, свідчить, що у Венеції багато будинків побудовані на палях з модрини, які, перебуваючи у воді, з часом стають тільки міцніше. Жителі північних країн знаходяться в такій природній зоні, де безліч річок, озер і боліт. При підвищеній вологості повітря модрина прослужить в якості підлогового покриття не одному поколінню. Крім того, список позитивних якостей такої підлоги не малий:

  • пол буде твердим і міцним, багато років поверхня залишиться рівною;
  • легко піддається обробці слюсарними інструментами;
  • зовнішня естетичність структури деревини;
  • не змінює обсяг при підвищеній вологості;
  • пропускає повітря, знижує рівень вологості в приміщенні;
  • створює особливий мікроклімат затишку в приміщенні;
  • має низьку теплопровідність, підвищеною звукоізоляцією;
  • має цілком демократичну ціну, що відповідає якості.

Виробництво підлогової дошки

Виробники представляють в продаж готові до укладання шпунтовані статеві дошки з добірної деревини необхідної якості для легкого монтажу. Сучасні технології забезпечують не тільки виготовлення дошки, але і її обробку шляхом сушки і поверхневої шліфування.

Всього налічується 12 відтінків структури деревини модрини, тому споживач завжди має можливість вибрати необхідний варіант, який буде вдало поєднуватися з інтер'єром будь-якого приміщення.

Застосовується покриття для підлоги високого рівня якості, що виготовляється з модрини, не тільки в приватних квартирах і будинках, але і в спортивних клубах, ресторанах, саунах і лазнях. Популярність підлоги з модрини росте, а пропозиції на ринку відповідають попиту.

в Будівельні матеріали Переглядів: 333 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 26 червня 2019