Facebook

Що таке скошений планкен?

Будівельний матеріал під назвою скошений планкен завойовує все більшу популярність, так як ідеально підходить для непростих кліматичних умов нашої країни, прекрасно виглядає і дозволяє створювати цікаві дизайнерські рішення. Матеріал є екологічно чистим, варто досить недорого, а його монтаж під силу навіть початківцю будівельнику.

Косий планкен - одна з різновидів облицювального матеріалу. Він являє собою струганий з усіх боків дошку зі скошеними боками. Від звичайної фасадної дошки він відрізняється відсутністю гострих країв. Панелі не мають з'єднання шип-паз, що дозволяє використовувати їх для створення вентильованих фасадів. Облицювання допомагає приховати монтажні зазори, заховати комунікації і елементи утеплення, уникнути попадання води на стіни.

Товщина дошки зазвичай становить 20 мм, а ширина може варіюватися від 90 до 140 мм. Довжина панелей від 2 до 5 метрів. Кут скосу коливається в межах 30-65 градусів. Як правило, дошки обробляються до досягнення гладкості з обох сторін, але бувають панелі, у яких є канавки з тильного боку. Вони забезпечують хороший відтік води, завдяки їм матеріал практично не деформується через зміни температури і високої вологості.

Характеристика та властивості

Для виготовлення скошеного планки використовують деревину різних порід. Найпопулярнішим матеріалом є модрина. Вона прекрасно переносить вологість і не пошкоджується паразитами, які не люблять цей вид дерева. Дошки з модрини довговічні, не втрачають свої якості протягом тривалого часу, мають гарний зовнішній вигляд і прекрасно підходять для обробки стелі і стін. До речі, ви можете планкен скошенный купить в Москве за вигідними цінами просто зараз.

Сосна - більш бюджетний матеріал. Він непоганий, але не такий довговічний, як модрина. Дошки з сосни потрібно обробляти спеціальними складами для запобігання гниття і підвищення вологостійкості. Після обробки деревина набуває красивого шоколадного відтінку. Завдяки високому вмісту смол, планки з сосни наповнює приміщення приємним ароматом хвої.

Виготовляють пиломатеріал з кедра, дуба і більш екзотичних порід дерева, наприклад, мербау, тика, кемпас, талі, а також з ДПК - деревно-полімерного композиту. Це самий бюджетний варіант, на 70% складається з деревної тирси і на 30% - з полімерних матеріалів. Його переваги - висока вологостійкість, стійкість до гниття, міцність, зручність в експлуатації.

Перевагами використання планку для будівництва та оздоблення є простота монтажу, довговічність, легкість у догляді, багатофункціональність, стійкість до атмосферних опадів, перепадів температури, гниття, привабливий зовнішній вигляд.

в Будівельні матеріали Переглядів: 323 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 26 червня 2019