Facebook

Як і який вибрати ламінат?

Перше, на що варто звернути увагу при виборі ламінату - це його зовнішній вигляд, дизайн, колір і фактура. Якщо ламінат Вам не сподобався на вигляд, Вам буде вже не важливо якого він класу 32 або 33, яка у нього стираність, і чи є у нього фаски.
Коли Ви визначилися з дизайном, зверніть увагу на його клас, той показник, який говорить про можливість застосування цього конкретного ламінату в ваших конкретних умовах. Для домашнього використання підходять всі ламінати, представлені в мережі магазинів.

31 клас - домашнє приміщення з низькою інтенсивністю ходіння (спальня і т.п.)

32 клас - домашнє приміщення з високою інтенсивністю ходіння (коридор, кухня) або комерційний клас з низькою інтенсивністю ходіння (невеликий офіс)

33 клас - комерційні приміщення з підвищеною інтенсивністю ходіння (магазин, великий офіс)

До речі, вас може зацікавити интернет магазин напольных покрытий, в якому ви можете придбати ламінат та інші матеріали за найкращими цінами.

     Далі - це товщина дошки. Товщина ламінату зазвичай становить від 6 до 12 мм. Оптимальною товщиною для домашніх приміщень вважається 8-12 мм. Чим товщі ламінат, тим він більш стійкий до ударів, краще поглинає звук і тим легше його монтувати. 6-міліметровий ламінат досить крихкий, хоча на вигляд може не відрізнятися від 8-9-міліметрового, ніж часто користуються недобросовісні продавці. Характеристики такого ламінату набагато нижче, і в цілому готову підлогу виходить невисокої якості. Вибір правильної товщини дозволить прослужити даному підлогового покриття набагато довше.

     Що стосується замків ламінату, варто звернути увагу на те, просочені чи вони воском. Це досить легко перевірити, достатньо провести нігтем по зворотному боці замку і в разі якщо замок оброблений, віск неодмінно залишиться у Вас на нігті. Отже, припустимо, Ви прийшли в магазин, вибрали ламінат, але замок в ньому виявився без додаткової обробки! Не варто засмучуватися! Це не говорить про те, що він поганої якості або підпільного виробництва, просто виробник тим самим пропонує користуватися спеціальним герметиком для підлогових покриттів, при укладанні він також не дасть волозі проникнути в замок і буде не менш надійним захисником довговічності Вашого підлогового покриття.

в Облицювання Переглядів: 311 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 19 травня 2019