Facebook

Технологія укладання керамограніту

Якісно покладений керамограніт - це поверхня з бездоганними естетичними та експлуатаційними якостями. Як і будь-яка інша облицювальна плитка, керамограніт укладається на попередньо підготовлену поверхню. При цьому основа повинна бути рівною, очищеною від бруду, старого клею і пилу.

 

Незначні нерівності підстави можна компенсувати за допомогою нанесення клейового розчину. Якщо ж нерівності більш суттєві їх усувають, застосовуючи суміші, що вирівнюють. Така стяжка повинна повністю висохнути, як правило, на це буде потрібно мінімум 28 діб.

Підготувавши поверхню, перш ніж укладати чорний керамограніт, потрібно вибрати клей і затірку. Керамограніт від володіє нульовим водопоглинанням, тому клей для нього можна придбати такий же, як для укладання керамічної плитки. Разом з тим, клейовий склад повинен мати більш високий ступінь адгезії (зазвичай не менше 28 кг / см2).

Зверніть увагу, що інтернет магазин https://yaskrava.com.ua/ пропонує широкий асортимент саджанців та насіння за оптовими цінами.

Вибір клею та затирання для міжплиткових стиків здійснюється також в залежності від області їх застосування: на вулиці, всередині приміщення, в басейні. Крім того, вищевказані склади при їх використанні зовні приміщення повинні витримувати властиві регіону їх використання температурні перепади. А ось при укладанні керамограніта в саунах, лазнях або басейнах обрана затирка повинна бути не схильна до впливу вологи.

Готова клейова суміш виливається на підготовлену основу і розрівнюється гладким шпателем. Після цього клей розмазується зубчастим шпателем і на нього починають укладати керамограніт. При цьому спочатку позначають центральну осьову лінію, від якої вправо і вліво викладаються плитки.

При цьому на вісь повинні доводиться або стики між плитками або середина цілої. Для того щоб шви були ідеально рівними використовуються спеціальні «хрестики».

Після того як вся плитка буде покладена приступають до затірки швів. Затирочний розчин гумовим шпателем розтирається по поверхні облицювання. Надлишки його видаляються за допомогою спеціального шпателя з наклеєною губкою. На завершення керамограніт протирається змоченою у воді губкою.

в Все для дому Переглядів: 889 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 08 червня 2023