Facebook

Супутникові ресівери: особливості вибору

Супутниковий інтернет - це спосіб передачі сигналу через супутники. Сама технологія досить дорога, тому зазвичай дане підключення використовується в тій місцевості, де проблематично провести провідний оптоволоконний інтернет. На сьогоднішній вартість підключення саме супутникового з'єднання залишається як і раніше висока.

Супутникове телебачення працює за тим же принципом, що і інтернет. Сигнал передається із супутників, розташованих на орбіті. В останні десятиліття саме такий формат телебачення набирає популярність поряд з кабельним телемовленням. Однак супутникове телебачення залишається більш якісним в плані картинки і звуку. Крім цього, явними перевагами такого прийому телевізійного сигналу є те, що воно є в безкоштовному режимі. Існують і платні канали, доступ до яких можна отримати тільки через покупку карт або вносячи щомісячну абонентську плату оператору.

Як підключити супутникове телебачення

У ситуації, коли аналогове телебачення поступово сходить нанівець, і його планують припинити обслуговувати як на території України, так і в країнах ближнього зарубіжжя, потреба в цифровому телебаченні стає дедалі більше. Перевага населення більше віддає саме супутниковому телебаченню. Підключити такий формат телебачення може кожен бажаючий, звернувшись в спеціальну службу або до приватних осіб, які надають подібні послуги. Сьогодні це стає доступним практично для кожного середньостатистичного жителя. При підключенні абоненту знадобляться:

Весь цей комплект зазвичай можна при знайти в компанії, яка займається встановленням обладнання і налаштуванням супутникового телебачення. При бажанні можна самостійно купити всі комплектуючі і заплатити лише за роботу.

При наявності у користувача мінімальних навичок пошуку інформації в мережі інтернет можна самостійно налаштовувати цифрові ресивери. Канали бувають як відкритого доступу, так і закритого. До деяких з них в емуляторі можна ввести ключ самостійно. Така інформація постійно оновлюється на спеціалізованих сайтах.

в Все для дому Переглядів: 95 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 березня 2019