Facebook

Stellar взявся за інвестування блокчейн-стартапу Keybase

Блокчейн-стартап Keybase отримав солідні інвесторські вливання від величезної корпорації Stellar Development Foundation.

Про це особисто заявив засновник стартапу, що працює над питаннями наскрізного шифрування, Кріс Койн, передає Cryptotoken.

Примітно, що Койн не став розповідати умови інвестування його стартапу. Однак він відзначив той факт, що фінансування вистачило для того, щоб проект відмовився від раунду фінансування Серії B.

До речі, про лучший кошелек для криптовалюты ви можете дізнатися на сайті kibers.com просто зараз.

По всій видимості, мова йде вельми про солідну суму, адже на старті свого розвитку (в 2014 році) стартап Keybase вже отримував венчурні інвестиції. Тоді мова йшла про суму в $ 10,8 млн від Andreessen Horowitz. Однак на цей раз фінансування проекту було трохи дивним, адже корпорація Stellar не отримала свого місця в керівництві проекту.

«Наша співпраця вийшла досить дружнім, та й до того ж вигідним обом сторонам. Насправді, наша угода менш формально, ніж зазвичай відбувається при венчурному фінансуванні », - помітив засновник Keybase.

Цікаво, що Keybase взяв за свою основу центральний репозиторій публічних ключів, за допомогою якого відбувається шифрування всіх пристроїв користувача, при цьому відсутня необхідність введення громіздких ключів PGP.

На сьогоднішній день стартап Keybase вже надає можливість своїм користувача відправляти зашифровані файли або листування, та й навіть організовувати спільні зашифровані проекти. При цьому всі дані доступні на будь-якому пристрої користувача, оскільки мають наскрізне шифрування. А ось приватні ключі залишаються лише на «основному» девайсе, тобто на тому, де були згенеровані ключі доступу.

У той же час, Stellar Development Foundation не просто так інвестував значну суму Keybase. Про це побічно заявив і Кріс Койн: «Ми не маємо наміру створювати виключно гаманці для кріптомонет Lumen. Ми постараємося зробити транзакції з криптовалюта набагато простіше для звичайних користувачів. Все інше ми оголосимо пізніше в цьому році, коли наш продукт буде готовий і запущений ».

Окремою записом в своєму блозі стартап Keybase пояснив причину вибору протоколу Stellar. Так, команда впевнена, що саме цей протокол піде на користь, адже тут практично нульові комісії, висока швидкість, а також приголомшлива енергоефективність через відсутність елемента Proof-of-Work.

Крім цього, команда проекту не буде закидати вже існуючі продукти, а навіть навпаки - доповнить їх деякими функціями Stellar. Однак при цьому розробники зіткнулися і з певними проблемами, адже їм необхідно відмовитися від довгих і громіздких адрес, а також від введення секретних ключів в розширеннях або на сайтах.

в Все для дому Переглядів: 460 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021