Facebook

Технологія будівництва басейну для приватного будинку - що важливо знати!

Багато хто з власників приватних будинків, мріють мати в своєму розпорядженні особистий басейн, але, спорудження цього технологічно складного об'єкта вимагає неухильного дотримання багатьох аспектів будівництва, адже технологія будівництва басейну, це досить складний процес, і виконання всіх його аспектів, допоможе не тільки продовжити його термін експлуатації, але й уникнути безлічі незручностей пов'язаних з обслуговуванням цієї споруди.

Басейни для приватних будинків поділяються на два основних види, - закриті, які можуть перебувати в окремо зведеному приміщенні, або всередині приватного будинку, і відкриті, період експлуатації яких обмежений лише теплою порою року.

Найбільш доступним, і найменш витратним в будівництві, вважаються басейни відкритого типу зводяться на території ділянки, але, вони мають ряд суттєвих недоліків, таких, як обмежений час користування, необхідність постійного очищення води від потрапляє ззовні пилу і бруду, а також необхідної консервації на осінньо -зимовий період року.

Але, при ухваленні рішення про будівництво цієї споруди, слід пам'ятати, що технологія будівництва басейну, досить складна, і крім проведення великих підготовчих робіт, включає в себе цілий комплекс заходів з облаштування системи відкачування і подачі води, встановлення фільтрів очищення води, а також благоустрою території навколо басейну.

Басейни закритого типу, є більш дорогим варіантом, але, і дозволяють прекрасну можливість цілорічної експлуатації, а також можуть служити основою цілого оздоровчого домашнього комплексу закритого типу.

При будівництві басейну закритого типу, необхідно ретельно продумане конструкторське рішення по облаштуванню достатньої вентиляції приміщення, в якому передбачається будівництво басейну, а також наявність системи підтримки стійкої вологості в приміщенні, адже надмірна вологість, неминуче впливатиме на довговічність конструкції всього приміщення, в якому розташовується цей будівельний об'єкт.

в Все для дому Переглядів: 8333 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Валя Четвер, 10 грудня 2015

    Як показує практика, в таких басейнах і так ніхто не робить запливи, тому простіше робити класичні круглі варіанти з сходинками в глибину до центру.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 31 березня 2023