Facebook

Скло «Optiwhite» для інтер'єрів і не тільки

Оптивайт

Скло - універсальний матеріал, який активно використовується в сучасних інтер'єрах. Якщо раніше його можна було бачити тільки в якості вставок на дверях і дверцятах шафок, то сьогодні зі скла виготовляють домашні та офісні меблі, перегородки, перила, дверні елементи, огорожі, декоративні прикраси і навіть сходи. Звичайно, для виробництва використовується не звичайне прозоре скло, до якого всі звикли, а більш цікаві і міцні варіанти.

Просвітлене скло «Optiwhite» - це абсолютно прозоре скло, позбавлене відтінків. Особлива прозорість досягається завдяки застосуванню особливої ​​технології виробництва. У складі міститься мінімальна кількість домішок заліза. «Оптівайт», як правило, використовується для виготовлення вітрин, стелажів, виставкового обладнання, фасадів, дверей, перегородок, акваріумів та ін. Кришталево прозорий і практично непомітний матеріал підходить якнайкраще для того, щоб акцентувати увагу на речах, які знаходяться за склом, не привертаючи увагу до інших деталей. За такі якості його називають світлопрозорим або безбарвним склом. Придбати таке скло ви можете тут: https://ademglass.ru/.

Просвітлене скло «Optiwhite» має такі властивості:

  • Пропускає максимальну кількість світла.
  • Чи не спотворює передачу кольору інших предметів.
  • Створює ефект прозорою, практично невидимою плівки.
  • Надає конструкціям візуальної легкості і невагомості.
  • Використовується для створення цілісних конструкцій: сходів, душових кабін, меблів, дверей, торгових і офісних перегородок.
  • Піддається декоруванню і механічній обробці. Скло легко ріжеться, фацетіруется, матируется.

При об'єднанні кількох шарів виходить масивне і Суперміцна скло, яке можна використовувати в банківських відділеннях, виставкових залах музеїв, ювелірних магазинах і т.д. Тобто для демонстрації особливо цінних і дорогих експонатів, які потребують надійного захисту. Завдяки термічній обробці (загартовування) стає міцним і здатним витримувати високі навантаження, тому використовується в найрізноманітніших сферах.

в Вікна і двері Переглядів: 554 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Вівторок, 19 жовтня 2021