Facebook

Сітка армована скловолоконна: переваги та область застосування

 
 
Асортимент будівельних і оздоблювальних матеріалів різноманітний. Особливе місце в ньому займає група склосіток. Товари такого типу затребувані завжди, але, завдяки сучасним технологіям, цей продукт отримав набір властивостей, які надають йому особливу успішність на сучасному ринку.
 

Опис і основна класифікація

 
В основі структури скловолоконної сітки знаходяться нитки скловолокна, з яких в процесі виробництва формують полотно з осередками квадратної форми. Для того, щоб додати конструкції міцність, стійкість до впливу агресивних середовищ, волокна обробляють полімерними складами.
 
Основним призначенням такої сітки є армування або поліпшення несучих здібностей різних поверхонь в процесі проведення будівельних робіт різного роду.
 
Відомі випадки, коли сітка армована скловолоконна використовували в якості найпростіших фільтрів для сипучих і рідких речовин, робили з них захист від комах, застосовували в якості елементів декору.
 
Сітки бувають: малярськими, фасадними, кладочні, дорожніми, скляними і базальтовими. Перші використовують при проведенні оздоблювальних робіт всередині приміщень, з фасадними працюють зовні. Вони міцні, стійкі до впливу шкідливих факторів.
 
Готові потрібні для утримання розчину в процесі кладки і участі в подальшому формуванні міцної основи конструкції.
 
Дорожні сітки застосовують при будівництві доріг для додання особливої ​​міцності нижнього шару магістралі. Базальтові і скляні сітки використовують також в будівельних роботах для армування.
 

Додаткові класифікаційні ознаки

 
Скловолоконні сітки класифікуються за конструкцією, видам робіт, також їх розрізняють по ряду інших ознак:
 
 1. Товщина ниток. Це важливий показник, від якого залежить ступінь навантаження на конструкцію, тип використовуваного в роботі матеріалу.
 2. Загальна вага.
 3. Розмір осередку. У більшості випадків він залежить від товщини нитки в складі.
 4. Колір.
 5. Вартість.
 6. Бренд. Від виробника залежить багато чого. Більшість потенційних покупців скрупульозно вивчають відгуки про постачальників і за їх підсумками роблять свій вибір. До речі, радимо замовити скловолоконну сітку для армування тут за привабливою ціною
 

Стандарти

 
Якість і характеристики такої сітки встановлюються стандарти, які є для матеріалів усіх видів. Всі вони утворюють єдину систему вітчизняних стандартів, яка відповідає всім міжнародним нормам стандартизації.
 
У стандартах закладені всі параметри і характеристики товару, наприклад, два види переплетення, якість використовуваного полімеру, межі опору зусиллям на розрив, розтягування і т.п.
 

Переваги

 
Скловолоконні сітки мають ряд переваг:
 
 • створюють міцну і надійну фактуру при проведенні робіт різного роду;
 • збільшують допустиме навантаження на конструкцію, підвищують її зносостійкість;
 • мають малу вагу і скромні габарити, що дозволяє транспортувати великі обсяги СВС;
 • знижують витрату будівельних матеріалів;
 • мають невелику вартість.
в Будівельні матеріали Переглядів: 47 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:

Коментарі

 • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Середа, 24 лютого 2021