Facebook

Шафи розподільні низької напруги

Одним із затребуваних видів електротехнічного обладнання є розподільний шафа низької напруги, також відомий під скороченою абревіатурою ШНН або ШРНН. Основним його призначенням є комплектування пунктів розподілу електричної енергії і трансформаторних підстанцій, що експлуатуються в умовах змінного струму, напруга якого складає 220 або 380 вольт, з глухо заземленим типом нейтрали і частотою 50 герц.

Шафа розподільна низької напруги ГРЩ від http://www.tcn-nn.ru/sn.html використовується для прийому і подальшої роздачі енергії споживачам, а також для забезпечення захисту ліній, що відходять від небезпечних струмів, що виникають при коротких замиканнях і перевантаженнях в мережі. Більшість представлених у продажу моделей ШНН підтримують 8-12 груп вихідних ліній, але за домовленістю із замовником ця кількість може бути переглянуто в бік збільшення.

Висока популярність шаф розподільчих низької напруги обумовлена ​​тим, що вони мають ряд переваг, за рахунок яких вигідно виділяються на тлі конкурентних аналогів. На особливу увагу заслуговують наступні плюси:

Конструкція ШРНН передбачає безпосередній монтаж пристроїв-роз'єднувачів всередині корпусу шафи, за рахунок чого істотно збільшується швидкість робіт, пов'язаних з його установкою на об'єкті.

Малі зовнішні габаритні розміри корпусу електротехнічного обладнання даного типу дозволяють більш ефективно використовувати корисну площу в приміщенні, за рахунок чого зменшуються витрати, пов'язані монтажними і обслуговуючими операціями.

У шафах низької напруги застосовуються запобіжні рубильники, розраховані на експлуатацію в мережах до 690 вольт, імпортного та вітчизняного виробництва, виробництво яких здійснюється з урахуванням останніх вимог до електричної безпеки, а також до якості виконання провідників і ізоляції.

Усередині ШНН, за домовленістю із замовником, може бути проведена установка вимірювальної та облікової апаратури, що здійснює контроль параметрів струму на вхідних і вихідних лініях, а також трансформаторів і світлосигнальних приладів.

в Електрика Переглядів: 1429 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Понеділок, 06 грудня 2021