Facebook

Шість плюсів кульового крана

Дуже часто буває так, що існує кілька різних механізмів здатних виконати одну і ту ж функцію. І кожен з виробників ратує саме за свій товар, описуючи всі його достоїнства в порівнянні з товарами-конкурентами. У сфері трубопровідної арматури теж зустрічаються аналогічні ситуації. У даній статті зібрані шість переваг, про які говорять виробники кульових кранів в порівнянні зі звичайними засувками. І на підставі цього вони пропонують замінити стару засувку на новий кульовий кран.

1. Монтаж кульового крана набагато зручніше монтажу засувки наприклад 30с527нж, так як кульовий кран зберігаючи всі технічні характеристики в півтора-два рази менше засувки і в стільки ж легше її.

2. Кульовий кран надійніше засувки, так як у нього абсолютна герметичність затвора, а сальник засувки через частого використання швидко приходить в непридатність і вимагає заміни. А це призводить до додаткових грошових витрат.

3. Кульовий кран набагато більш довговічний в порівнянні з засувкою, у якій через невисокої якості води шибер і клапан виходять з ладу швидше, ніж хотілося б. Після чого доводиться міняти засувку на нову. Довговічність кульового крана обумовлена ​​застосуванням ущільнювача з фторопласта з наповнювачем. Такий ущільнювач практично не має зносу при контакті з відполірованою сферою. З цього кульовий кран витримує більше 3 000 робочих циклів «відкрито-закрито».

До речі, такий кран з латуні ви можете придбати на сайті https://www.santech.ru/catalog/317/318/i3050/ вже зараз.

4. Конструкція кульового крана повністю виключає поломку під час гідравлічних ударів в тепломережі. А для засувки така ситуація може закінчитися плачевно, так як западання шибера з подальшим мимовільним відключенням споживачів є слабким місцем засувки.

5. Ще одні мінусом в конструкції засувки є її неполнопроходімость для робочого середовища. Внаслідок цього створюється додаткове опір потоку, наприклад в системах опалення. У кульового крана коефіцієнт опору дорівнює 1, що рівносильно опору в гладкою прямій трубі. Відсутність втрат тиску є ще одним плюсом на захист кульового крана.

6. Останнім, мабуть, найвагомішим плюсом «за» використання кульового крана замість засувки є конструкція маховика. Невеликий діаметр маховика засувки часто сильно ускладнює процес відкривання або закривання засувки знаходиться під високим тиском і при щільному затягуванні сальника. Так само варто нагадати, що для повного відкриття або закриття засувки потрібно кілька оборотів маховика. Кульовий кран навпаки дозволяє одним рухом відкрити або закрити механізм. Так само для користувача важлива ще одна особливість кульового крана - визначити, відкритий він чи закритий можна з першого погляду, а у звичайній засувки це, як правило, проблематично.

Клапан запірний так само є більш надійним ніж аналогічний затвор.

Ми сподіваємося, що змогли наочно продемонструвати переваги кульового крана в порівнянні з засувкою. Тепер вибір за Вами.

в Сантехніка Переглядів: 253 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість П'ятниця, 13 грудня 2019