Facebook

Що вибрати: каркасний будинок чи піноблочний?

Порівнюючи піноблочні будинки з каркасними, потенційний власник зазвичай має на увазі найпростіші каркасно-щитові будинки. І між ними дійсно багато спільного - універсальність, видима простота монтажу, дерев'яні прості перекриття, оздоблення виконується практично з тих же самих оздоблювальних матеріалів, або застосовується штукатурка.

Якщо ж брати каркасні енергоефективні будинки для постійного проживання з мінімумом «містків холоду», то вони істотно складніші і більш технологічні каркасно-щитових літніх будиночків. Такі будинки вимагають іншої якості пиломатеріалів, більш високого ступеня обробки деревини антисептиками, застосування більш якісних плівок і оздоблювальних матеріалів, не кажучи про процес будівництва по докладній робочій документації із застосуванням кваліфікованої і дорогої робочої сили в особі досвідчених бригад компанії Строй17. Тому ціна таких будинків об'єктивно вище, ніж у піноблочних будинків.

Але чи виправдовується більш висока вартість каркасних енергоефективних будинків проти вартості піноблочних для майбутнього господаря? Давайте розберемо самі явні відмінності між типами будинків:

Каркасний будинок тепліше піноблочного за визначенням. Найкращий пінобетон або газобетон по теплопровідності не перевищує показників деревини, не кажучи вже базальтової вати, чия теплопровідність в залежності від щільності від 3 до 5 разів вище, ніж у древесіни.Наіболее високими властивостями теплозбереження відрізняються нізкоплотний, так звані "теплоізоляційні", пористі бетони. Але за високі показники теплозбереження доводиться платити низькими механічними властивостями. Вирішенням цієї проблеми є застосування армпоясів з монолітного бетону, бетонних перемичок, повнотілої цегли, але такі технічні елементи в свою чергу відіграють роль "містків холоду", що додатково знижує теплові характеристики всієї конструкції і ще більше віддаляє пінобетонні (газобетонні) будинку від каркасних по тепловим характеристикам. А також ускладнює і здорожує будівництво.

Піноблок занадто крихкий і нееластичний на відміну від дерева, в той же час не так сильний та міцний, як бетон, з цієї причини не допускається ніяких деформацій фундаменту підпіноблочними будинками. Спроба заощадити на фундаменті у випадку з піноблоків обов'язково закінчиться тріщинами в стенах.В якості фундаментів піноблочних або газобетонних будинків ні в якому разі не підходять гвинтові палі навіть 133 діаметра - без масивного бетонного ростверку така підстава буде немонолітні, а металеві обв'язки абсолютно нееквівалентний залізобетону - можливі нехай і незначні, але деформації. Що не критично для дерев'яного каркаса, але може зіграти злий жарт з газобетоном. Існують певні марки Газосилікат, які не вимагають армуючих поясів, але вони й істотно дорожче звичайних піноблоків - виконаний з подібних блоків будинок ще більш програє за вартістю каркасному будинку.

в Все для дому Переглядів: 15 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 02 квітня 2020