Facebook

Мережа лабораторій Synevo - відгуки

Група "Синево" розгорнула свою діяльність у багатьох країнах Європи, мережа медичних лабораторій даної компанії працює в таких країнах, як Німеччина, Польща, Туреччина, Румунія, Грузія, Молдова, Білорусь, Росія, Болгарія, Сербія. У столиці України, Києві, "Синево" почала свою діяльність в 2007 році. Медичні лабораторії "Синево" спеціалізуються на лабораторних дослідженнях: від фундаментальних досліджень крові та сечі до спеціалізованих тестів і додаткових діагностичних досліджень в галузі алергології, аутоіммунологіі, гістопатології, генетичних досліджень, біохімії і імунохімії, діагностики інфекцій, ендокринології, імунології та гематології.

Особливості

Лабораторії "Синево" відрізняє не тільки широкий асортимент досліджень, а й їх надзвичайно висока якість і професійна команда фахівців в різних областях медичної лабораторної діагностики. Саме тому багато пацієнтів клінік по всій Україні віддають перевагу лабораторіям "Синево". Якщо зацікавитесь діяльністю синево отзывы про компанію можна прочитати на офіційному сайті медичної групи, а також на інших спеціалізованих порталах і навіть в соціальних пабліках. Постійних клієнтів лабораторії приваблює високий сервіс обслуговування і, звичайно ж, точність результатів.

Клієнти відзначають можливість швидко отримати результати, не виходячи з дому, так само, як і записатися на них онлайн. Крім того, у багатьох державних медустановах немає такого спектру діагностичних послуг, які надаються в лабораторіях "Синево". Інші ж віддають перевагу "Синево" завдяки відмінному сервісу і конкурентно здатним розцінками.

Переваги лабораторій "Сінево"

Підіб'ємо підсумок, чому ж варто звернутися в лабораторію "Синево".

Аналізи - тепер це просто: лабораторії компанії працюють по всій країні, практично в кожному великому місті, і надають послуги людям будь-якої статі і віку.

По-друге, замовити те чи інше дослідження можна онлайн - досить вибрати конкретний вид аналізів на сайті, вказати місце досліджень і особисті дані. Крім того, замовляти аналізи онлайн ще й вигідно: клієнт отримує обслуговування позачергово і знижку при оплаті.

По-третє, результати досліджень висилаються на пошту клієнта, а також доступні в електронному вигляді на сайті і, при необхідності, в перекладі на англійську мову.

Точність і швидкість - один з девізів компанії. Однак час очікування результатів аналізів залежить від типу досліджень. Для більшості основних досліджень, таких, як, наприклад, загальний аналіз крові, ШОЕ, загальний аналіз сечі час очікування результату складає 1 робочий день.

У деяких випадках забір аналізів можна замовити з виїздом на будинок.

Крім того, незважаючи на високий рівень лабораторних досліджень, компанія постійно розвивається, неухильно прагнучи до поліпшення якості діагностики.

в Все для дому Переглядів: 34 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 02 квітня 2020