Facebook

Самоклеюча герметизуюча стрічка: плюси використання

 
Будівництво не буде завершено, якщо не застосовувати додаткові матеріали для оздоблення вже зведених будівель, і зокрема - для повноцінної герметизації стиків між основними блоками.
 
Раніше для цих цілей використовувалися клоччя і гіпс, але технічний прогрес не стоїть на місці. Сучасні будівельники мають у своєму арсеналі величезний асортимент різної фурнітури для усунення щілин і зазорів між будівельними елементами. Один з найбільш затребуваних матеріалів - самоклеюча стрічка.
 

Плюси 

 
Герметизуюча плівка від сучасних виробників виготовляється з міцних і довговічних матеріалів. Ще один дуже важливий якість цього матеріалу - легкість в монтажі. Самоклеїться - це композитний матеріал, що складається з основного шару бітуму (він і забезпечує швидке наклеювання) і кольорового покриття. Для захисту клейового шару на бітум нанесена спеціальна плівка. В якості зовнішнього покриття використовується алюмінієве покриття різних кольорів.
 
Варто зазначити, що ленты герметизирующие Nicoband - незамінна річ при установці і ремонті вікон і дахів. Матеріал застосовується при ремонті водопроводу і каналізації в міських квартирах і використовується в багатьох інших областях діяльності, включаючи ремонт автомобілів і побутової техніки.
 
Стрічку Nicoband допускається укладати на будь-які підстави, в тому числі горючі. Ніякого додаткового обладнання для монтажу стрічки не потрібно. Її легко використовувати в обмеженому просторі - всякого роду кутах і закутках, в вузьких місцях. Для роботи не потрібно професійних навичок.
 

Як використовується стрічка Nicoband?

 
В першу чергу матеріал призначений для будівельних і ремонтних робіт. Стрічка незамінна в котеджах, приватних будинках, на дачах, а також в звичайних міських квартирах, на виробничих і комерційних об'єктах.
 
Більш конкретні функції:
 
  • Герметизація стиків і зазорів в цегляних, бетонних, дерев'яних, пластикових і будь-яких інших конструкціях;
  • Ремонт покрівель - руберойдовий, шиферних та металевих;
  • Ремонт водостічних, водопровідних і каналізаційних труб;
  • Герметизація з метою теплоізоляції;
  • Шумова і вібраційна ізоляція сантехнічних виробів - раковин, унітазів і ванн;
  • Якісна гідроізоляція автомобільних фургонів човнів і т.п.
  • Основа стрічка Nicoband складається з фольгованної плівки, стійкої до сонячних променів і вологи, на яку нанесений клейовий склад - бітумно-полімерне речовина. Захисний шар зроблений з полімерної плівки.
 
Ремонтні та будівельні роботи із застосуванням стрічки Nicoband, як зазначено в інструкціях, допустимо в будь-яких кліматичних зонах. Стрічка випускається в двох видах - довжиною 3 і 10 метрів.
 
в Будівельні матеріали Переглядів: 173 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 28 листопада 2020