Facebook

Рулонні штори - практичні і стильні

Рулонні штори - це саме практичне і дуже просте оформлення вікна. Неважко здогадатися з назви, що такі «завіси» є гладке полотно з тканини згорнуте в рулон. Згортання і розгортання полотна відбувається за допомогою спеціального механізму.
Тканинні ролети, вони ж рулонні штори дуже зручні у використанні і практичні. Одне з головних переваг таких тіньових полотен - це вишуканий зовнішній вигляд, який чудово підходить для створення затишку в кімнаті, не використовуючи величезні портьєри.

Купити рулонні штори день-ніч відмінної якості ви можете на сайті kovcheg-ua.com це дуже просто - серед величезного розмаїття ви можете вибрати вже готові варіанти, найбільш підходящі до конкретного вікна і кімнати. Крім того тут можна створити свої оригінальні штори і жалюзі за допомогою спеціалістів, з огляду на всі переваги і побажання.

Особливості дизайну рулонних штор

Такі штори дозволяють не тільки захистити приміщення від яскравого світла, а й створити по-справжньому затишний куточок. Встановивши рулонні штори на пластикові вікна можна уникнути штучності приміщення і підтримати особливу гамму інтер'єру.

Різновид такого типу штор має величезну гаму кольорів, дозволяючи підбирати тканину індивідуально, а також різну ступінь світлопроникності, за допомогою якої легко підібрати потрібну кількість денного світла.

Компанія Ковчег орієнтується на популярні і якісні матеріали, тому у нас ви можете знайти рулонні штори з різних тканин - нейлон, бавовна, поліестер, а також інші різновиди натуральних і синтетичних тканин. Фахівці компанії завжди готові відповісти на будь-які питання.

Тканина, використовувана для таких штор довговічна, оскільки має стійкість до температур, володіє пиловідштовхуючими, антистатичними і антибактеріальними властивостями. Саме тому використання рулонних штор в десятки разів практичніше старомодних портьєр.

Світлопроникність

Щодо пропускання світлових променів можна виділити кілька видів рулонних штор. Одні з них практично прозорі, інші - мають певний рівень затемнення, а треті штори виконані з декількох шарів тканини, отже, вони абсолютно не пропускають сонячні промені.

Рулонні штори - відмінна і сучасна альтернатива об'ємним гардинам і портьєр з минулого століття, які виходять з моди.

в Все для дому Переглядів: 1545 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Субота, 15 серпня 2020