Facebook

Рукавний фільтр: особливості

Від якості фільтрів в даних системах буде залежати чистота повітря і здоров'я всіх відвідувачів приміщення, будь то торговий центр, офісна будівля, і тим більше це потрібно в освітніх і медичних закладах.

Магазини пропонують широкий спектр комплектуючих матеріалів вентиляції, в тому числі різноманітність комплексних фільтрів. Як перший етап в системі очищення найчастіше застосовуються повітряні фільтри для вентиляції кишенькового типу, а також касетні і панельні системи фільтрів. А на великих підприємствах особливо поширений такий тип, як рукавний фільтр. Ціна такого виду економічно вигідніша, адже саме рукавний фільтр від https://asfilter.com.ua/catalog/rukavnye-filtry/ дозволяє здійснювати фільтрацію безперервно.

Рукавний фільтр

Завдання таких фільтрів для вентиляції - це очищення повітря, що подається, щоб в приміщенні були створені комфортні умови для роботи співробітників або забезпечення умов для виробництва, гарантія його безпеки.

Повітряні фільтри для вентиляції найчастіше ділять на кілька груп залежно від конструкції:

  • Кишенькові фільтри застосовуються як в промисловій сфері, так і в побуті.
  • Касетні фільтри володіють більш стійкою і жорсткою конструкцією, тому їх можна використовувати для збільшених навантажень.
  • Панельні фільтри універсальні, застосовуються як в промисловій сфері, так і в побуті.
  • І нарешті, фільтруючі рукави - це найпоширеніший на виробництвах спосіб фільтрації, так як здатний затримувати навіть різні гази, а також зручний з точки зору економічної вигоди для безперервного виробництва.

Вибір даної класифікація буде здійснюватися безпосередньо за місцем розташування. Найчастіше фільтруючі рукави використовують в наступних сферах: виробництво будматеріалів, особливо сухих сумішей, хімічна промисловість, металургійні і гірничодобувні підприємства. Будь-яке підприємство, що володіє великим рівнем виробничого пилу, може виправити дану проблему із забрудненням повітря від надлишку частинок пилу за допомогою такого рукава.

в Обладнання Переглядів: 404 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 24 вересня 2020