Facebook

Робота в Польщі для жінок та чоловіків: поширені запитання

Ми звернемо вашу увагу на найбільш поширені запитання, які цікавлять кожного, хто хоче влаштуватися на роботу за кордон. Власне, ми будемо говорити про працевлаштування в Польщі та його переваги. Одна з таких переваг – без сумніву, це висока зарплата, яка й приваблює багатьох.

Розглянемо не тільки рівні зарплат, а й зорієнтуємо вас, до кого варто звернутись, аби підшукати офіційну, добре оплачувану роботу в Польщі для чоловіків, для жінок. Окрім працевлаштування вас може зацікавити і питання з житлом. Де його знайти і скільки це буде коштувати? На цьому ми теж зупинимося.

Хто може допомогти з пошуком роботи?

Ви правильно робите, якщо сумніваєтесь у вакансіях, які пропонують через Інтернет. Досвід багатьох українців показав, що найкраще звернутися до кадрової агенції, щоб влаштуватися легально, до того ж на хороше місце. Набагато простіше, швидше та безпечніше працювати з офіційним представником, ніж із сумнівною особою, про яку ви нічого не знаєте. Тому якщо ваша ціль – влаштуватись по контракту, найкраще звернутись до такої агенції, як Віза Про. У таких агенціях надають повний перелік вакансій, з яких ви можете обирати. Тому якщо вас цікавить робота для чоловіків в Польщі, одразу звертайтесь до представників агенції. Тут підберуть і роботу в Польщі для жінок, і для студентів, і навіть знайдуть хороші варіанти для сімейних пар. Адже працювати вдвох ще вигідніше.

На яких посадах платять найбільше?

Наступне питання, яке цікавить багатьох, пов’язане з оплатою. Чи варто взагалі їхати за кордон? Варто, адже зарплата мінімум в 3-3,5 рази вища, ніж у нас. Давайте порівнювати. Наприклад, якщо вам потрібна робота для жінок в Польщі, ви можете працювати нянею, прибиральницею, складальницею, аніматором, доглядати хворих. Можна працювати й медсестрою, масажисткою, якщо у вас є відповідна кваліфікація. Власне, на велику кількість робіт беруть без знання мови, тому це не є перешкодою. У агенції Visa Pro вам можуть запропонувати велику кількість вакансій на роботу в Польщі. На яку ж зарплату очікувати? Орієнтовна оплата за місяць – від 1,8 тис. злотих (для прибиральниць) до 2,4 тис. злотих (для швачок, покоївок). Чим вища ваша кваліфікація, тим вищою буде й оплата.

Якщо розглядати роботу в Польщі для чоловіків, то за місяць тут можна заробити 1,8-3 тис. злотих. Тут уже багато залежить від складності робіт, а не тільки від кваліфікації. Можна працювати й сімейними парами. Найбільше таких вакансій є на заводах та фабриках.

Як знайти житло?

Часто від роботодавців надходять пропозиції про роботу в ЄС, де одразу вказується, що працівникам надається житло в оренду. Плату зазвичай ставлять мінімальну. Часто це кімнати такого ж типу, як у гуртожитках. Якщо ж ви захочете знімати квартиру, то орієнтуйтеся на ціну в межах 400 євро за місяць.

в Все для дому Переглядів: 315 Коментарів: 1
Оцінити цей запис:

Коментарі

  • Тарас П'ятниця, 02 лютого 2018

    краще працювати на будівництві у великих містах, або на заводах

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019