Facebook

Різниця між оцинкованими і неоцинкованими сталевими трубами

Сталеві труби широко використовуються для прокладки різного роду інженерних комунікацій на виробництві та в побуті, призначення яких зводиться до транспортування рідких, газо- і пилоподібних речовин і розріджених мас. Даний тип виробів задіють і при облаштуванні домашнього водопроводу, при цьому нерідко господарі стають перед вибором, не знаючи, що краще купувати - труби сталеві неоцинковані або з захисним покриттям.

Переваги обох видів

Звичайні вироби, які не мають захисного шару, відрізняються:

  • підвищеною механічною міцністю;
  • здатністю витримувати ударні і вібраційні навантаження;
  • стійкістю до високих температур.

Крім того, низький коефіцієнт лінійного розширення матеріалу, дозволяє споруджувати водопровід в цементному стягуванні. Низька вартість сталевої труби - ще один вагомий аргумент, який говорить на користь її покупки.

Але якщо бюджет на будівництво водопровідної системи не обмежений, то краще віддати перевагу оцинкованим трубам, які відрізняються:

  • стійкістю до дії корозії;
  • відсутністю відкладень на внутрішній стороні стінок;
  • естетичний зовнішній вигляд - не потребують фарбування;
  • тривалим терміном експлуатації - до 50 років.

На думку виробників, сталеві труби із захисним покриттям володіють додатковою жорсткістю і міцністю, є більш стійкими до механічних навантажень.

недоліки виробів

Основним мінусом труб, які не мають захисного шару, є їх сильна схильність до корозії, що з часом призводить до повного руйнування матеріалу. Такі вироби мають властивість іржавіти як зовні, так і всередині.

Недоліком оцинкованих сталевих труб вважається не тільки їх висока вартість, але і важко виконуваним з'єднань елементів за допомогою зварювання (що при недотриманні технології сприяє руйнуванню цинкового покриття).

в Все для дому Переглядів: 2073 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 17 січня 2021