Facebook

Ремонт в спальній кімнаті - правильна установка ліжка

Спальне ліжко - це предмет меблів, який займає одне з найважливіших місць у Вашій спальній в плані ергономіки, функціональності і дизайну. Зробивши правильний вибір в придбанні і розташуванні цього атрибута в спальній Ви гарантуєте собі спокійний здоровий сон і відмінне самопочуття.

Існує кілька прийомів, завдяки яким можна забезпечити затишну комфортну атмосферу в спальній.

Не рекомендується ліжко розташовувати в кутку, біля опалювальних систем або в голови до вікна. Узголів'я, що межує зі стіною - оптимальний вибір її розташування. Двоспальне ліжко з боків повинна бути оснащена двома проходами для зручного доступу до неї. До односпальним ліжка можна застосувати це ж правило.

Між іншим, завдяки сайту turcentr.by ви можете незабутньо відпочити в сонячній Італії за найдоступнішими цінами!

Оригінальним рішенням для просторих кімнат може бути розташування ліжка в центрі або по діагоналі.

Матеріалами, що використовуються для виготовлення ліжок, можуть бути дерево, ДСП, МДФ або метал.

При виборі моделі ліжка, слід віддати перевагу тим, у яких є широке м'яке узголів'я. Цей варіант особливо сподобається любителям почитати перед сном. Приємне зіткнення з м'якою поверхнею, забезпечить зручну позицію тулуба в положенні сидячи. Оформлення головах може бути різним, все залежить від смакових якостей пари і індивідуальних переваг. Потрібно відзначити, що саме цей предмет притягує до себе увагу при вході в спальну. Тому потрібно розглянути всі нюанси, щоб згодом не розчаруватися загальною картиною інтер'єру.

Додаткові ящики під ліжком краще використовувати для зберігання постільних речей. Непотрібні речі краще складувати в інші приміщення. Порожній простір також небажано використовувати для розміщення будь-яких предметів. Захаращеність в спальній може стати джерелом накопичення пилу, що негативно позначиться на стані здоров'я.

Оригінальні моделі ліжок.

Любителів всього неординарного може порадувати модель ліжка на скляних ніжках. Особливо міцне скло для їх виготовлення витримує велике навантаження, а ефект невагомості додасть інтер'єру легкості.

Підвісні ліжка - також відмінний вибір. Вони кріпляться до стелі за допомогою канатів, ланцюгів або тросів. Не рекомендується вибирати таку модель людям, які мають слабким вестибулярним апаратом.

Відмінним вибором для маленьких спалень або квартир-студій може стати ліжко-трансформер. Вони легко трансформуються з спального місця в робочий куточок або місткий шафа.

в Меблі Переглядів: 527 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 17 січня 2019