Facebook

Провід СІП. Перевага самонесучого проводу СІП

Багато з нас були свідками, коли під час вітру алюмінієві голі дроти повітряних ліній перемішувались, створюючи коротке замикання або зовсім обривалися. Нерідко обривалася фаза і падала на нейтральний провід.

Виникле при цьому перенапруження виводило з ладу електропобутові прилади багатьох споживачів електроенергії. Нерідкі випадки, коли гілки дерев перехльостували або обривали голі проводи ПЛ. Такі голі дроти були легко доступні для крадіжки електроенергії. Для прокладки ЛЕП алюмінієвим дротом потрібно вирубувати просіки.

Цих недоліків позбавлений самонесучий ізольований провод СИП 2х16. При монтажі повітряних ліній самонесучим ізольованим проводом СІП не потрібно натягувати трос між опорами. У його конструкції вже є металевий сердечник, який добре тримає провід СІП на опорах. Звідси і його назва «самонесучий» - це така конструкція дроти яка утримує себе сама. З майна провода СІП можна виділити високу надійність, порівнянну з кабельними лініями. Його конструкція виключає замикання і обрив ВЛ, що значно спрощує експлуатацію і обслуговування ліній електропередач.

Особливо слід відзначити простоту монтажу на проводах СІП, який досягається спеціальною арматурою. Тепер не потрібні траверси і ізолятори при монтажі ПЛ. Також електричний провід СІП можна вести по зовнішніх стінах будівель. Важливим параметром проводів при монтажі є електричні втрати в протяжних лініях, які для СІП проводів значно менше. Технічні характеристики різних марок провода СІП Зменшення втратою електроенергії для СІП досягається завдяки меншій реактивному опору.

До речі, здесь можна придбати якісний СІП для ЛЕП за вигідною ціною. Адже якісний провід фактично гарантує безпеку та довговічність всієї системи в майбутньому.

Важливим моментом для цих проводів є можливість підключення споживачів електроенергії без зняття напруги з ліній. Ця можливість не створює незручності для споживачів електроенергії, при підключенні нового споживача. Особливість конструкції кабелю також ускладнює незаконне підключення до ПЛ електропередач. Досить великий термін експлуатації самонесучого проводу СІП, що перевищує 25 років, є великою перевагою. СІП прекрасно протистоїть ультрафіолетових променів, завдяки своїй спеціальній ізоляції «зшитого» поліетилену. Ну і звичайно зовнішній вигляд ліній на СІП не зрівняється з видом ліній електропередач на алюмінієвих проводах.

в Електрика Переглядів: 7325 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Неділя, 25 вересня 2022