Facebook

Професійне створення сайтів за вигідною ціною!

Більш ніж 10-річний досвід роботи компанії IST.Group на ринках України, США, Канади дозволяє її фахівцям реалізовувати будь-які проекти в сфері інформаційних технологій. Вам необхідно створення сайту в Кременчуці? Немає проблем, у цій компанії створюють веб-ресурси для банківських і комерційних організацій, фінансових і страхових компаній, найбільших холдингів і підприємців-початківців.

 

Як працює IST.Group?

Web-сайт повинен бути результативним, за максимум налаштованих під потреби клієнтів, зручним і швидким. Спираючись на ці принципи, фахівці IST.Group використовують суперсучасні фреймворки, багато часу приділяють якісними показниками ресурсу, впроваджують передові інновації веб-розробки і головний виконавчий директор-просування.

Кожен замовник для них найважливіший, а кожен проект найвідповідальніший. Тут не просто пишуть сайти і пускають їх у вільний «плавання», а й продовжують постійно підтримувати, не втрачають комунікацію з клієнтом. Використовуючи індивідуальний підхід, вникають у потреби замовника, розглядають поставлені завдання в деталях і пропонують виключно найкращі рішення для динамічного розвитку інтернет-ресурсу.

Що можуть справжні професіонали IST.Group?

У компанії розробляють сайти будь-якої складності для різних сфер бізнесу:

  • Сайт-візитка - ресурс, який показує, що ваша організація присутня на ринку та дозволяє залучити цільову аудиторію.
  • Сайт-каталог - детально демонструє зразки товарних позицій або послуг, що надаються з описом зовнішнього вигляду товару, технічних характеристик, фото та ін.
  • Інтернет-магазин - найкращий майданчик для електронної комерції. Розробка інтернет-магазину - це стратегія розвитку та постійна технічна підтримка, просування та підключення інтернет-еквайрінгу, підвищення продажів через Інтернет і безкоштовне навчання за наповненням.
  • Корпоративний портал - повнофункціональне рішення для будь-якого бізнесу, призначається для презентації продукції або послуг організації, залучення нових клієнтів і партнерів. Це дієвий комунікативний і маркетинговий інструмент, що дозволяє детально описати діяльність фірми, спілкуватися з клієнтами, розміщувати необхідну інформацію для працюючого персоналу.
  • Посадкова сторінка (Лендінгем Пейдж) - містить основні відомості про пропонований товар / послугу і спрямована на його просування https://istec.com.ua/prodvizhenie-sajtov/.

Що отримує клієнт при співпраці з IST.Group?

Компанія завжди орієнтується на довгострокову, тривалу співпрацю, тому її фахівці прагнуть зробити так, щоб кожен замовник залишився задоволений результатом на 100% - і це не просто слова. На початку роботи над проектом укладається договір, де прописуються терміни та гарантії якості, підтверджуючи тим самим, що виготовлення веб-ресурсу завершиться вчасно і отриманий результат буде повністю відповідати технічним завданням. Крім цього для зручності замовників тут надають послуги підтримки веб-порталу після запуску.

Вам потрібен якісний, ефективний інтернет-ресурс? Залиште заявку на сайті IST.Group https://istec.com.ua/ прямо зараз і менеджер компанії зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.

Цінуйте свій час і гроші - отримаєте якісний продукт, скориставшись послугами професійної розробки веб-сайтів нового покоління.

Тут створюють тільки працюючі, унікальні проекти для вашої переваги та успіху!

в Все для дому Переглядів: 30 Коментарів: 0
Оцінити цей запис:
0

Коментарі

  • Ніяких коментарів поки не було створено. Станьте першим коментатором.

Залишити Ваш коментар

Гість Четвер, 02 квітня 2020